Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 302 от 311 ПърваПърва ... 202252292300301302303304 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,011 до 3,020 от общо 3101
  1. #3011
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Да съгрешиш с украинка не е грях, хуманитарна помощ е.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  2. #3012
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    В дивизията, командвана от Василий Иванич, пристига кореспондент на "Красная звезда". Влиза в командирската палатка и се обръща към него с молба да вземе интервю от прочутата Анка-картечарка.
    Василий Иванич, поласкан от вниманието, кани кореспондента на масата, а на Петка заповядва:
    - Веднага намери Анка и я доведи тук за интервю!
    Петка хуква и скоро намира Анка в един окоп да смазва и лъска картечницата си в очакване на поредното сражение. Петка й предава заповедта:
    - Анка, веднага при командира. Има кореспондент от вестника и той иска да вземе от тебе интервю.
    Анка го поглежда учудено и пита:
    - Петка, а какво е това интервю?
    Петка се почесва по врата и отговаря:
    - Е, и аз не зная какво е това интервю, но ти се подмий за всеки случай!

  3. #3013
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Да съгрешиш с украинка не е грях, хуманитарна помощ е.
    Това в раздела "черен хумор" ли е?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #3014
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    На богатия, като бръкнеш в джоба, хващаш пари.На бедния, понеже джоба скъсани, му хващаш ... Та, оставяй ги да ти бъркат в джоба и си свиркай...
    Днес в претъпкан автобус неопитна джебчийка доведе жертвата си до оргазъм.



    Спирането на тока ме провокира да измисля Фейсбук, независим от тока.
    Заковах пред входа една черна дъска и оставих до нея два тебешира. Най-горе написах - Фейсбук Група "Аз съм от Б вход, 3-ти блок".
    За нула време имаше десетки публикации, коментари и лайкове. Ето част от тях:

    - "Уважаеми съкооператори, баба Пена от 8 етаж си хвърля боклука през терасата!"
    Отговор - да га фърлим нея, да види как е !!!
    - "Митьо Къдравия, дето е от Джинот, уж ходи до мазето за дърва, а там пие ракия тайно от жена си."
    Отговори - 1.евала, пичага! 2.Ми то с тая неговата кобра ... 3.Нищо й няма, арна е. 4. Арна, ама много кряка бе. 5. То и твойта кряка. 6. Ща бия ей. 7. ще биеш дедовия, найш ли кой ми е братчед ?
    - "Днес докараха Цеца от първия етаж с едно ауди, което не е като мерцедеса на предишния й."
    Отговори - 1. тавряс ли беше ? 2. Цеца кога е била тавряс бе чук. 3. Баси ...мн си зле. 4. Колко коня е аудито и колко гори ? 5. Ба ли го, само Цеца и един брадат бяха вътре ве чуек ... 6. Ти си скапан комунист бе!
    - "Админаааааа, донеси една гъба да изтрия предните постове, че няма къде да сподела колко ме е яд на онова говедо Марчо от 4 етаж бе. Стига си спал. Ши га напусна таз група. Май съм вбесен. И мноо ма е яд на пинчера на Жоро. Все пред моята врата ака ..."
    - "Утре към 9 часа ще минава инкасаторката на тока. Махайте магнитите от електромерите!"
    Вместо отговор - 150 лайка и сърчица...
    - "Аз съм баба Пенка от осмия етаж. Искам да ви кажа тайно без никой да разбере, че идва от мен, ама тая уруспия в левия апартамент, днес 12 пъти пуска чешмата, пък плаща по-малко вода от мен. Гачи ли краде уруспията недна ..."
    - "Аз съм jelezniq katil /на 9г./ - мн ма кефи qката мацка с ник Par4eto /на 11г./ . Дано дъртия да не разбере, 4е пак 6те ме изгърби от бой ..."
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  5. #3015
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    ....Официалната политика на Русия твърди ......
    Недей гледа какво ти твърди Официалната политика на Русия, ами виж какво правят хората: https://trafficnews.bg/svobodnovreme...S_lksOy_V4GXbQ

  6. #3016
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Бяхме със СССР - търсихме долари за дънки. Сега сме със САЩ - търсим рубли за бензин .
    Егати живота скапан.

  7. #3017
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Имаш рубли.Имаш газ. Грееш гъз. Нямаш рубли .Няма газ.Мръзне гъз.
    п.п. Добре ,че дойде пролетта.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #3018
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Русия няма да спре износа на уран за САЩ. Може да промени само опаковката и вида му.
    п.п. Черен хумор
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #3019
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Чапай и Петка отишли на реката.
    - Сега, Петка, качи се на това дърво и ако дойдат белите ми свирни. Аз влизам да се къпя.
    - Добре.
    Качил се Петка на дървото. След малко дошли белите. Петка го дострашало да свирне и не издал никакъв звук. Белите забелязали Чапай, хванали го и го пребили.
    На следващия ден Чапай и Петка пак отишли на реката. Чапай пак заръчал на Петка:
    - Като дойдат белите, ще ми свирнеш!
    - Добре.
    Белите пак дошли, Петка отново се уплашил, та Чапай пак останал пребит.
    На следващия ден Чапай:
    - Сега е твой ред да влезеш в реката. Аз ще се кача на дървото.
    Петка се уплашил, но послушал приятеля си. Влязал да се изкъпе и да поплува.
    Пак дошли белите и казали:
    - Хайде стига сме трепали тоя във водата, давайте да натупаме тоя, дето стои на дървото...

  10. #3020
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Умряла Анка и Чапай започнал да чете надгробно слово:
    - Умер Ленин - мы стали ленинистами, умер Маркс - мы стали марксистами, а сейчас умерла Анка - мы будем онАнистами!

 

 
Страница 302 от 311 ПърваПърва ... 202252292300301302303304 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •