Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 280 от 311 ПърваПърва ... 180230270278279280281282290 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,791 до 2,800 от общо 3101
  1. #2791
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    София, лято, площад. Осем етажна сграда, по средата й скеле и на скелето работят двама мазачи. На единия му се пикае, та две не вижда, обаче го мързи да слезе.
    Вторият пита:
    - Кво има, бе?
    - Пика ми се, ама ме мързи да слизам. . .
    - Е какъв ти е проблема? Ето долу има фонтан, застани на края на скелето, аз ще те държа и пикай във фонтана. Никой няма да разбере. . .
    Речено сторено. Застанал първият на края на скелето, вторият го държи и. . .
    По едно време обаче, духнал вятър и някаква прашинка влязла в носа на този, който държал. Той кихнал и изпуснал пикаещия. . .

    Две години по-късно. . .
    На плажa три девойки си говорят.
    Първата:
    - Най-големите любовници са в източните страни. Когато бях в Кайро и вървях по улицата, всички ме разсъбличаха с поглед. . .
    Втората:
    - Хич не ми ги и говори тия. Французите са най-големите любовници. Когато бях в Париж, щом се запознаех с някой мъж и веднага ме вкарваше в леглото!
    Третата:
    - Момичета, дълбоко се заблуждавате. Българите са най-големите любовници. Когато бях в София, се разхождам по един площад. Гледам шадраван и присядам на края му. Изведнъж вдигам глава нагоре и виждам към мен лети мъж с изваден х@й и крещи : “Ша та е@а в гъза-а-а-а-а-а!!!”...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  2. #2792
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Вожд на индианско племе събрал народа си и казва:
    - Индианци! Ние велико племе ли сме?
    - Даааааааа!
    - Е тогава, защо нямаме атомна ракета?
    - Ми да си направим.
    Взели и отсекли най-високата секвоя. Сърцевината я изчоплили с брадви, по стара испанска рецепта направили барут и натъпкали ракетата. Пуснали един дълъг фитил и таман да го запалят и се сещат:
    - Къде ще я изстреляме?
    - Ми по Ереван.
    - Що по Ереван бре?
    - Ми щот така или иначе друго не знам…
    Така и направили – написали „По Ереван“ на ракетата и палнали фитила, събрали се наоколо, гледат…
    Чува се БУУУМ...
    Дим, пушек, всички се търкалят… Вожда без ръка, без крак се надига, гледа и казва:
    - Баси мамата, представяте ли си в Ереван какво е!!!..
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  3. #2793
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Трима синове напуснали бащиния дом, започнали бизнес и преуспели. След време се събират и обсъждат кой какво е направил за старата им майка.
    Първият син казал: "Аз построих нова, голяма къща на Мама".
    Вторият казал: "Аз й купих Мерцедес и наех шофьор, за да я вози."
    Третият син се усмихнал: "И двамата ви надминах! Нали знаете, че Мама обича да чете Библията, обаче вече недовижда. Аз й изпратих един папагал, който знае цялата Библия наизуст. В продължение на 12 години, двайсет монаха са го учили. Съгласих се да правя дарения от по 100000 долара в продължение на 10 години, но си струва: Мама трябва само да му каже главата и стиха и папагалът го рецитира."
    Скоро след това, майката изпратила благодарствени писма на синовете си.
    На първия написала: "Къщата, която си ми построил, не е практична. Живея само в една стая,а трябва да топля и чистя цялата къща.".
    На втория: "Прекалено стара съм, за да пътувам. Седя си вкъщи и не ползвам мерцедеса. Пък и шофьорът е грубиян."
    На третия: "Миличък, ти единствен знаеш как да ме зарадваш и да ми стоплиш сърцето! Пилето беше невероятно вкусно!"
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  4. #2794
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Големият нос не е основателна причина да се ходи без маска. Все пак аз не ходя без гащи.

  5. #2795
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Мойта сменила ракията с вода в бутилката. Наливам си – нито вкус, нито мирис. За малко да получа инфаркт!

  6. #2796
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Група японци отива на посещение в български завод. Водят със себе си и преводач японец, обучен в най - добрите традиции на българската литература.
    Разглеждайки, попадат на интересна сцена: Стругар внезапно избухва и хвърля един детайл върху земята крещейки нещо ядосано. Преводачът превежда леко учуден: "Стругарят казва, че иска да прави секс с майката на детайла". Приближава се главният инженер, поглежда детайла и започва да се кара на стругаря. Преводачът превежда "Инженерът пита как стругарят е успял да прави секс с майката на детайла и самият той иска да прави секс с майката на стругаря". Стругарят още по - ядосан отвръща на инженера и преводът е: "Стругарят каза, че няма представа как детайлът е правил секс с майка си, но ако инженерът продължава да му се бърка и да му вдига кръвното, ще прави секс с майка му и с майките на другите работници и с майката на директора и дори с майката на самия завод...".
    Японците са впечатлени от либидото на стругаря и замислено отминават.





    Японски преводач бил уволнен, след като не успял да се справи с превода от български на диалога:
    - Какво правиш?
    - Нищо, работя.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  7. #2797
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    - Дядо, баба каза, че навремето имала много ухажори!! Как е разбрала, че обича най-много теб, че да се омъжи за тебе??
    - Синко, на останалите даде чак след сватбата ни.

  8. #2798
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Двама депутати почиват на морето. Доскучало им и решили да си разнообразят времето, като всеки нарисува карикатура на другия. При това се договорили, че няма да се рисуват под кръста.
    Първият депутат нарисувал втория с различни уши.
    Вторият пита:
    – Защо дясното ми ухо е по-голямо от лявото?
    – С голямото слушаш парламента, а с малкото народа – отговаря му първият.
    Вторият депутат нарисувал първия с различни гърди.
    – Защо едната гърда ми е по-голяма от другата?
    – Защото с голямата храниш депутатите, а с малката – семейството си!
    – А с к’во храня народа?
    – Е, нали се разбрахме, че ще се рисуваме само до кръста!!??



    Според социологическо проучване на ЕМ ПИ ЕМ БИ всички български мъже искат да правят групов с*кс, като 7% от тях искат да го правят с 2 жени, 8% с 3 жени, а останалите 85% искат да го турят на всички политици...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  9. #2799
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас

  10. #2800
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията

 

 
Страница 280 от 311 ПърваПърва ... 180230270278279280281282290 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •