Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 276 от 311 ПърваПърва ... 176226266274275276277278286 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,751 до 2,760 от общо 3101
  1. #2751
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Не зная това от този клип,за смях ли е ,или за наша гордост !


    https://www.youtube.com/watch?v=8FV2aTm4ZE4
    а може би ,правят реклама на сайта кабината .

    https://www.kabinata.com/

  2. #2752
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Възмутен женски глас:
    - Като кажа НЕ, значи НЕ!!.....Изкарай си го веднага!!!

  3. #2753
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Един мъж имал хубаво тяло на атлет. Постоянно се грижел за него. Всеки ден тичал по 10 километра, блъскал във фитнеса. Един ден си стоял пред огледалото и се любувал на плочките и бицепсите. Забелязал, че има хубав равномерен тен по тялото, но имало един малък проблем. Оная му работа била бяла като сирене от 4 лева. Решил да поправи проблема. Отишъл на плажа. Легнал и се заровил целия в пясъка. Оставил само оная си работа да стърчи отвън и да събира слънчеви лъчи. По едно време покрай него минали две бабички. Едната видяла стърчащото на мъжа достойнство, показала го на другата и казала:
    - Гледай Марче! Няма никаква справедливост на тоя свят.
    - Какво имаш предвид? – зачудила се Марчето.
    - Ами, гледай онова там, дето стърчи. Когато бях на 16, се страхувах от него. Когато бях на 20, бях любопитна за него. Когато бях на 30, получавах удоволствие от него. Когато бях на 40, го исках. Когато бях на 50, вече си плащах за него. Когато бях на 60, се молех за него. Когато бях на 70, го забравих. А сега, когато съм на 80, тази проклетия, пуста да опустее, расте навсякъде като гъби!..
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  4. #2754
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    От известно време усилено се заговори за оставки, избори, та се сетих за едни малко позабравени истории:

    Попитали един известен професор по математика:
    - Ще гласувате ли на предстоящите избори?
    - Не, разбира се! Имам си по-важни занимания – отвърнал той.
    - Но защо? Това е ваш граждански дълг! Вие сте обществено значима личност!
    - Знаете ли – отвърнал ученият, – аз съм математик и изчислих, че вероятността моят глас да повлияе на нещо, е близка до нулата.
    - Но какво ще стане, ако всички се покажат такива „умници” като вас? Изборите ще пропаднат!
    - Знаете ли… аз съм математик. И изчислих, че вероятността в нашата страна да се намерят толкова много умни хора също клони към нулата!..





    Дядото беше толкова беден, че макар и да живееше на брега на морето си нямаше ни баба, ни дървено корито. Единственото, което имаше беше Сони Тринитрон и сателитна чиния на Булсатком.
    Един ден, вдъхновен от " Кухнята на Иван Звездев”, дядото взе въдицата и отиде да лови ципура. Обаче, както знаете, вместо ципура, дядото хвана Златната рибка.
    Тая рибка, обаче не била баш като оная - поршетата били свършили, къщите били раздадени, а банките били празни.
    " Знаеш дядо , криза е! "- виновно навела глава рибката. Мислил дядото, мислил какво да си поръча, па накрая отсякъл - "Бе, направи там нещо, че да съм щастлив. Това можеш ли?"
    " Това го мога!"- рекла Златната рибка и се гмурнала обратно в морето.
    Прибрал се дядото и що да види - къщурката си била на мястото, само Сони Тринитрона и Булсаткома ги нямало.
    А, на другия ден били Избори 2013 и дядото се бил настроил цял ден да ръзцъква с дистанционното из изборните студия.
    "Ох, леле, що ми трябваше..." - плеснал се по челото дядото.
    Цяла нощ, дядото не мигнал, а на развиделяване тръгнал към морето за да се удави. Щото, тва живот ли е - без Цветанов, Цветанка Ризова, Велизар Енчев и Къртицата.
    Да, ама точно докато си търсел някой по-тежък камък, слънцето изгряло. Дядото, никога досега не бил виждал изгрева защото по това време обикновено гледал Ани Цолова и Виктор Ангелоев по БиТиВи.
    Спрял дядото възхитен до една дюна и запял:

    "There I was on a July morning looking for love.
    With the strength of a new day dawning and the beautiful sun.
    At the sound of the first bird singing I was leaving for home.
    With the storm and the night behind me and a road of my own."

    Станало му по-леко и се прибрал обратно. Привечер обаче, отново го гепила нервата и с надежда се помъкнал към близкия пъб. Но там, вместо студиото на Николай Бареков предавали мач от Премиършип. И понеже било Happy hour, дядото си поръчал една бира на половин цена и останал да изгледа мача.
    През следващите няколко дни, дядото си пуснал дълга коса и тъй като вече не гледал телевизия и имал достатъчно свободно време, та взел че изрисувал къщурката си в стил "поршето на Джанис Джоплин".
    Сутрин посрещал изгрева пеейки не само „July morning”, ми и „Wise man” на Юрая Хийп, „Сребърни ята” на Гошо Минчев и други готини неща. През деня, се разхождал по плажа и събирал мидички и изхвърлени от морето пънове. От мидичките си правел гердани и гривни, а от пъновете - арт инсталации.
    Даже, вместо баба, забил едно младо гадже, щото вече не бил смотан задръстеняк със сателитна чиния, а артистичен хипар с къща на брега на морето.
    https://www.youtube.com/watch?v=X1S6S3vt19k
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  5. #2755
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Всяка сутрин си купувам вестник.Поглеждам първа страница и го хвърлям в коша. Един ден продавачката ме попита защо правя така.
    -Некролозите гледам -и отговарям аз.
    А тя:
    - Ми те не са на първа страница ,а на последна.
    -Тоя,който чакам аз ,ще е на първа.
    Разбрахме се с жената.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  6. #2756
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Гешев хванал КОРОНАВИРУСА,но след това го пуснал ......

    Няма как депутат да предаде вируса. Чували ли сте депутат да е дал нещо, те само получават!

    Икономиката спря и сто и петдесет хиляди държавни служители останаха само на едната заплата....

    Ако всеки депутат, след приемането на поредния тъп закон, засаждаше дърво - България вече щеше да е джунгла.

    Гешев:
    - Смятам се за инструмент в ръцете на Господ!
    Пеевски:
    - Е, чак пък Господ... благодаря, нямаше нужда.

  7. #2757
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    - Най-яркият Ви спомен в живота?
    - Гледах един как заварява с електрожен.

  8. #2758
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    В съда, в малък град прокурорът призовава свидетел - стара бабичка.
    Започва с въпроса:
    - Госпожо, вие мен знаете ли ме?
    - Разбира се, че ви знам, Го'син Прокурор. Знам ви още от малък, и да си призная съм много разочарована от вас - вие лъжете, изневерявате на жена си, манипулирате хората и говорите гадости зад гърба им. Вие се мислите за голяма работа, защото нямате достатъчно мозък, за да разберете, че сте само един обикновен бюрократ.
    Прокурорът е шокиран, не знае какво да прави нататък, стига до другия край на залата и пита:
    - Добре Госпожо, а знаете ли адвоката?
    - Ама разбира се, че го знам. Знам го Гос'син Адокатчето от бебе, дето се вика. Той е мързелив и има проблем с алкохола. Не може да има нормални отношения с никой, да не говорим, че изневерява на жена си с три жени. Между другото, една от тях е вашата жена.
    Адвокатът стои ни жив, ни мъртъв.
    Съдията помолил и двамата юристи да се приближат при него и съвсем тихичко казва:
    - Ако някой от вас, идиоти такива, попита свидетелката дали ме знае, ви пращам и двамата на електрическия стол!


    Из полицейски рапорт...
    " След обиска в нелегалната спиртоварна на Сидорова, аз и сержант Карасюк изобщо не можехме да намерим входната врата. След като сержант Карасюк заспа изморен в тоалетната, аз все пак намерих вратата. Защо съм я донесъл в управлението не помня."
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  9. #2759
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Барни Ръбъл е единственият министър, който се е отказал от властта и парите, за да може да пише свободно във Фейсбук-а.

  10. #2760
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Барни Ръбъл е единственият министър, който се е отказал от властта и парите, за да може да пише свободно във Фейсбук-а.
    Това и Друмев би го направил, ама няма нито власт, нито пари.

 

 
Страница 276 от 311 ПърваПърва ... 176226266274275276277278286 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •