Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 263 от 311 ПърваПърва ... 163213253261262263264265273 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,621 до 2,630 от общо 3101
  1. #2621
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.03.2014
    Мнения
    295
    Пчеларски район
    Ямболски

    Talking

    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    Късна доба, пълен мрак ... Порядъчно пийнал мъж се прибира в бърлогата, отключва тихо врата, ослушва се и бързо се шмугва в коридора. Лампата обаче светва, дразнейки чувствителните му зеници. Срещу него е застанала жена му и бързо му отперва директен въпрос?
    - Тодоре, пил ли си!?
    - Тцъ, ма. С Жорето играхме ъ..., шах.
    Благоверната подозрително го подушва.
    - Тогава защо миришеш на ракия?
    - Ми, на шах ли да ти мириша!?


    Наложило се млади и стари да живеят под един покрив. За разлика от много други живяли в мир и разбирателство. Един ден както си седяли в стаята свекър, свекърва и снаха, свекървата казала:
    – Ех снахо, хубава си ни е къщичката само дето стените искат боядисване, но нямаме с какво.
    Скочила снахата. Отрязала брадата на свекъра. Направила голяма дебела четка и боядисала стените. Седнали пак всички дружно да пият чай, а свекървата казала :
    – Ех, снахо, разхубави се нашата къщичка ама тия стари прозорци я загрозяват. Искат боядисване ама нямаме с какво.
    Скочила снахата. Отрязала мустаците на свекъра. Направила четка и боядисала прозорците. Мръкнало се. Прибира се мъжът от работа и гледа баща си седи пред къщата.
    – Тате, защо седиш навън? – попитал синът – Мръква се!
    Бащата казал:
    – Абе, вътре жените са се хванали да правят баница. Не знам яйца имат ли, нямат ли…
    А може и точилка да нямат,и да им потрябва.

  2. #2622
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Двама приятели си говорят за жените си и единия вика:
    - Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням!

    Другият помислил и казал:

    - Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран?

    - Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете...

    - А мислиш ли, че шарана помни?..


    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	l1578.gif
Прегледи:      236
Размер:	199.9 KB
ID:	10330Честит 8-ми Март!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  3. #2623
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Отидох на работа в Израел още деветдесета година. Там в град Назарет се събрах с една руска еврейка, дете ни се роди. Кръстихме го на баща ми — Христо. Един такъв русоляв, синеок — не еврейче, а ангелче. Жената няма претенции за вяра, нали идва от страната на Ленин и Сталин — атеист. Обаче аз малко си вярвам и особено като си дойда в София, винаги ходя в църквата „Александър Невски“. И това лято така направих. До нас една баба — слаба, черна и парцалива — плаче и Богу се моли за дребни човешки неща: още двайсетина лева към пенсията, да е зимата мека, че малко въглища да изгори, да докарат от евтиния аспирин… Синът ми, никога не виждал сиромашия, през цялото време гледаше бабата в устата в усилие да разбере всичко — все пак българския му е само от мене. По едно време очите му се наляха, пусна ми ръката и приближи към нея.
    - Бабо, не плачи. Всичко ще се оправи. Ще имаш пари. И ще е топло, много топло… Лекарствата няма да ти трябват…
    Тя отвърна очи от иконите, погледна го — бял, с руси къдри, добър, сякаш не е от този свят, и унесено попита:
    - Кой си ти, миличкото ми?
    - Христо.
    - Откъде си, ангелче?
    - От Назарет.
    Бабата тупна като круша… Докторите в „Пирогов“ не успяха да я убедят, че е говорила с обикновено българско еврейче…



    Евреин носи в Израел портрет на Ленин.
    - Това какво е? - питат го на руската митница.
    - Не "какво", а "кой"! Това е другарят Владимир Илич Ленин...
    На израелската митница го питат:
    - Това кой е?
    - Не "кой", а "какво" - това е рамка от злато...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  4. #2624
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Служители на "М-тел", "Виваком" и "Теленор" се качили в такси и попитали за цената.
    – Предлагаме без лимитен пакет за 3 лв. – отговорил таксиметровият шофьор
    Когато пристигнали на адреса, той казал:
    – 88 лева и 35 стотинки, ако обичате.
    – Но нали казахте 3 лв.! – възмутили се пътниците.
    – Вижте сега – обяснил шофьорът – при без лимитния пакет скоростта е ограничена до 10 км/ч, а Вие помолихте да карам по-бързо. По-високата скорост се таксува по 3,30 лв. за всеки 10 км/ч. Освен това без лимитният пакет е валиден само в рамките на един район, а Вие пътувахте в съседния район – това вече е вътрешно градски роуминг. Пътуване извън началния район се таксува еднократно по 9 лева. Освен това при вътрешно градски роуминг се заплаща на километър и ние начисляваме за първоначалните 100 км, а това са още 33 лв. Как така „скъпо“? Нашата стандартна тарифа е 49 ст./км, а Вие плащате в роуминг по 33 ст./км. Даже излиза по-евтино! Освен това Вие бяхте няколко човека. От 1 януари услугата „групови пътувания“ е платена – по 6,50 лв. на човек. И още 13 лв. Ви начислихме за музикален пакет, тъй като Вие качвайки се в таксито с това си действие се съгласихте да използвате тази платена услуга. Така че всичко е правилно – 88 лева и 35 стотинки.



    В Пирогов:
    - Пижама носите ли си?
    - Да.
    - Чаршафи, сапун, термометър?
    - Да!
    - Минерална вода, плодове и монети за телевизора?
    - Дa!
    - А този кой е с вас ?
    - Ми водя си и доктор, може и това да нямате ...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  5. #2625
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Новото икономическо неравенство: 1% от населението притежава 80% от всичката тоалетна хартия.

  6. #2626
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    От 200 извадете броя на рулата тоалетна хартия, която имате в къщи, и ще пресметнете колко Ви е IQ-то.

  7. #2627
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    От 200 извадете броя на рулата тоалетна хартия, която имате в къщи, и ще пресметнете колко Ви е IQ-то.
    излиза че тия с най-високия коефициент не се бършат или ползват вестници

  8. #2628
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    А тия, дето се бършат, по двеста рула ли кътат в килера?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  9. #2629
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    - Aло, Иван Петров?
    - Да, кажете?
    - От НАП се обаждаме. Не сте си платил данъка.
    - Как разбрахте?
    - Това ни е работата.
    - Та кой ви плаща за подобна работа?
    - Вие. С данъка си.
    - Ъ? Аз ви плащам да ме следите дали ви плащам?
    - Точно така.
    - Защо да ви плащам тогава?
    - Защото в противен случай ще Ви пратим полиция да Ви отведе в затвора!
    - Кой им плаща за това?
    - Вие. С данъка си.
    - Ъ!? Да видим дали правилно съм разбрал - аз ви плащам заплата, за да ме следите дали ви плащам заплата, плащам и заплата на полицията и на затвора, за да ме приберат, ако не плащам вашата и тяхната заплата?!?!
    - Точно така. Това се нарича "държава". Не можем без нея.
    - Искате да кажете, че вие не можете без нея, тоест без мен?
    - Не, не. Всички не можем без нея. Живеем в общество все пак. Всеки си има права и задължения и когато някой не си изпълнява задълженията, друг следи за това. Ето, ние Ви се обадихме, за да си платите данъка. Ако ние не си изпълняваме задълженията, Ваш дълг е да ни се обадите и да изисквате да си ги свършим.
    - Ако не следите дали си плащам данъка, тоест дали ви плащам заплатата, аз трябва да изискам от вас да си свършите работата - тоест да ми се обадите да си платя данъка, тоест да ви платя заплатата, за да можете да следите дали ви плащам заплатата?
    - Точно така. Така функционира системата.
    - Та кой би измислил толкова безумна система?
    - Ами всички заедно сме я измислили - Вие, ние, полицаите и затвора. Това се нарича "демокрация".
    - Тоест ние четиримата сме решили аз да плащам заплатата на вас тримата, за да ме следите/санкционирате ако не го правя?
    - Точно така.
    - Но аз съм против това.
    - Тези неща ги решаваме заедно - живеем в държава и в демокрация. Ние сме трима. Повече от Вас сме. Следователно така сме решили всички заедно.
    - ?!?!


    Срещат се двама евреи. Единият пита другия:
    - Как си, как вървят нещата?
    - Нормално.
    - Как са жената, децата?
    - Добре са.
    - Как е работата?
    - Ами, не е зле, оправям се някак си.
    - Слушай, можеш ли да ми дадеш 1000 долара назаем?
    - Можеш ли да ме целунеш по гърба?
    - А защо по гърба?
    - Ами и ти също започна отдалече ...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  10. #2630
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    А тия, дето се бършат, по двеста рула ли кътат в килера?
    да знаеш, че това твоето не е точно логика
    според твърдението, имат между 1 и 200 в зависимост от айкю-то си
    другото което можем да изведем е, че най-тъпите най се бършат, каквото и да произтича от това

 

 
Страница 263 от 311 ПърваПърва ... 163213253261262263264265273 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 16 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 16 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •