Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 194 от 311 ПърваПърва ... 94144184192193194195196204244294 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,931 до 1,940 от общо 3101
  1. #1931
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    – Скъпи, какво ще правим през Страстната седмица?!
    – За теб не знам, но аз смятам да направя същото като Исус. Да се превърна в мъченик.
    – О, любов моя! Ще страдаш и ще се жертваш за мен?!
    – Не, скъпа. Ще изчезна в петък и в неделя ще възкръсна. Ама, чак надвечер!

  2. #1932
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена

  3. #1933
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    - Тате, какво значи бит и култура?
    - Вицешампионът по бокс, слуша химна на победителя.

  4. #1934
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Майка на ученик се кара на учителката му по математика:
    – Как можахте да му дадете такава задача за домашно! "Ако една бутилка бира струва 32 стотинки…" Баща му цяла нощ не е спал!
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  5. #1935
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Иванчо се прибира разплакан. Баба му го пита:
    - Защо плачеш бе Иванчо, пак ли имаш двойка?
    - Да, бабо! Днес госпожата ме пита - "Кой е най-старият член на семейството ти" и аз казах - дедовия...

  6. #1936
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Срещнали се 3 кучета във ветеринарната лечебница. Ротвайлер, доберман и Дог. Взели да се разпитват кучетата кое за какво са го завели в лечебницата. Ротвайлера казал: както си седях в колата и мина една кучка, аз тръгнах по нея а през това време откраднаха колата. И сега ще ми резнат мъдурите. Добермана рекъл: аз си стоях сам в къщи. По едно време навън мина една кучка и аз тръгнах след нея. Докато ме нямаше разбиха къщата и я обраха. И сега ще ми резнат ташаците. Дога рекъл: аз си седях у дома. Чорбаджииката се къпеше в банята. Като излезе от банята и падна хавлията. На мен ми замириса на...и я опънах в коридора. Първите двама рекли: и сега и на тебе ще резнат ташаците. А дога се похвалил: не бе, ще ми изпилят ноктите.

  7. #1937
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Както много пъти става оставили внука да го гледат бабата и дядото. Взел дядото момчето и го завел в градината да копаят. Както копали момчето извадило един червей от земята.
    -Дядо, трябва да вкараме този червей отново в земята, че ще умре.
    -Няма да се получи това. Няма да може да влезе в дупката.
    Момчето взело червея, разпънало го и го напръскало с лака за коса на майка му. След като изсъхнал го забило в земята. Виждайки това дядото, дал на внука си 100 лв.
    Прибрали се, вечеряли и заспали. На сутринта бабата подава на внука си 100 лв.
    -Но, той дядо ми даде.
    -Вземи, вземи бабиното и от мен да имаш.

  8. #1938
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    https://i.giphy.com/xUPGcMbtBjMdsLsh7W.gif
    Човек престрастен към захарни изделия

  9. #1939
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Една блондинка хванала златната рибка. Върти я насам - натам, чуди се какво да я прави.
    Рибката:
    – Хайде ма, казвай си желанието!
    – Ама как така?
    – Ами така, вчера ме хвана един, пожела си един милион евро и ги получи! Казвай и ти какво искаш?
    – Аууу, я да ми дадеш фейса му...

  10. #1940
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    ИЗВАДКИ ОТ ДЕТСКО СЪЧИНЕНИЕ, КОЕТО СЕ СЪХРАНЯВА В ПЕДАГОГИЧЕСКИЯ МУЗЕЙ В ПАРИЖ.
    ТЕМАТА Е ДА СЕ ОПИШЕ ПТИЦА ИЛИ БОЗАЙНИК.
    “Птицата, за която ще пиша, е бухалът. Бухалът не се вижда денем, а нощем е по-сляп и от къртица. Не знам нищо особено за бухала, затова ще продължа с друго животно, което си избирам – кравата.
    Кравата е бозайник. Има шест страни: лява, дясна, горна и долна. В задната страна има опашка, от която виси четка. С тази четка се гонят мухите, за да не падат в млякото. Главата служи да излизат рога от нея и освен това защото устата трябва да стои някъде. Рогата са, за да се бие с тях. От долната страна е млякото. Оборудвана е така, че да може да се дои. Когато я доят, идва млякото и вече не спира. Как го прави това? Никога не съм го разбирал, но то тече с още по-голямо изобилие.
    Мъжът на кравата е бикът. Бикът не е бозайник. Кравата не яде много, но онова, което изяжда, го яде на два пъти, и така има достатъчно. Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи че вътре е пълна с трева. Краката й стигат до земята. Кравите имат много развито обоняние, поради което можеш да ги подушиш от много далече. И заради това въздухът в полето е толкова чист.”
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

 

 
Страница 194 от 311 ПърваПърва ... 94144184192193194195196204244294 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •