Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 184 от 311 ПърваПърва ... 84134174182183184185186194234284 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,831 до 1,840 от общо 3101
  1. #1831
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Ловец застрелял мечка.Тъкмо извадил ножа да я дере и някой го тупа по рамото:
    – Защо ми уби жената, бе? Сега да те ям ли, или да те таковам?
    Ловецът, естествено, избрал второто.
    Ядосан, на другия ден ловецът направил пусия, гледа нещо мърда, стреля и какво да види – малко мече. Тъкмо вади ножа да го дере и… пак мечокът зад него. Повторила се първата ситуация.
    Бесен, ловецът купил тротил, намерил мечата бърлога и я взривил. Тъкмо потривал доволно ръце и пак една лапа го тупа по рамото:
    – Е, сега какво си избираш?
    – Ами… да ме таковаш!
    – Абе аз не мога да те разбера! – рекъл мечокът – Ти ловeц ли си, или си педераст?!

  2. #1832
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    (по повод смяната на никовете):
    Един мъж се казвал Иван Гъзибаров и изобщо не си харесвал името.....и решил да отиде в общината да попита дали може да си смени името.....казал си болката човека, и му казали да дойде след 2 седмици - да проверят в архивите как стоят нещата...и след 2 седмици идва нашия човек..и му казват:
    - Еми добре - няма проблеми, кажете как искате да Ви е новото име?
    - Стефан Гъзибаров.

  3. #1833
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Македонец , бие синът си :
    -Абе , двойка по математика , дека е голяма наука разумем . А , двойка по македенска история , дека е две странице не разумем .

  4. #1834
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    От една зоологическа градина изпуснали мечока да избяга. Започнали да го търсят тук-там, навсякъде. Не могат да го намерят. Накрая дали телефонен номер, ако някой го види, да се обади. Един ден звъни една бабича и какзва, че е видяла мечока. У тях е и се е качил на едно дълво. От зоологическата и казват да наблюдава мечока и да чака, те ще изпратят ловец да го хване. Сяда бабичката на един стол и чака. Идва ловеца, носи пушка и води едно куче.
    -Бабо, къде е мечката?
    -Ей там горе на дървото.
    -Слушай сега бабо. Аз ще се кача на дървото и ще бутна мечока. Той като падне, Шаро ще го захапе за мъдурите и ще го завлече в зоологическата. Ти дръж пушката и чакай тука.
    -Добре. рекла бабичката. Ами тая пушка за какво ми я даваш?
    -Ако нещо се обърка, и аз падна преди мечока, ЗАСТРЕЛЯЙ Шаро.

  5. #1835
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    На 1 февруари празнувахме Св. Винетка Обирджийка .

  6. #1836
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.05.2016
    Мнения
    313
    - Шефе, трябва да ми вдигнеш заплатата.
    - Защо?
    - Защото три големи компании се интересуват от мен.
    - И кои са те?
    - Топлофикация,ЧЕЗ и Виваком.

  7. #1837
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Перничанин отишъл на врачка. Тя го погледнала, погалила го по корема и му казала:
    – Ще проходиш!
    – Бе, да те е*а и у врачката, па я си одим!
    Изнервил се, станал и си тръгнал. Излязъл навън и що да види – голфа му го няма.

  8. #1838
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал:
    - Аз изчезвам скъпа, човека ще дойде скоро.
    Половин час по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба.
    - Добро утро, мадам, аз бих искал да...
    - Оо, няма нужда да обяснявате, аз ви очаквах. - прекъснала го малко нервно г-жа Иванова.
    - Наистина? - озадачил се фотографът. - Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета.
    - Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте.
    След минута госпожата попитала, изчервявайки се:
    - Ъмм, откъде ще започнем?
    - Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме.
    - Ваната? Пода на хола? Нищо чудно, че не сме успели да направим нищо с моя Гошо.
    - Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата.
    - Боже мой! Това е много... - ахнала г-жа Иванова.
    - Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действува прибързано. Аз лесно мога да ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована.
    - Зная това. - тъжно отвърнала госпожата.
    - Позволете да ви покажа някои от моите произведения! - казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета.
    - Ето това го направих в рейс на градския транспорт.
    - Боже господи! - възкликнала г-жа Иванова, мачкайки носната си кърпичка.
    - А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им. - продължил фотографът.
    - Било е трудно?
    - Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха.
    - Борисовата градина!? - разширили се очите на г-жа Иванова от изумление.
    - Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него докато работя с майката!
    Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала:
    - Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ.. , апарат!?
    - Точно така. Е госпожо стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа.
    - Триножник!?
    - Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него. Мадам?! Мадам?! Боже, какво й стана, тя припадна!

  9. #1839
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    727
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Здравей Матеев!
    Габровец си спира такси.
    - Колко ще ми вземете до Централна гара?
    - Десет лева.
    - А за куфарите плаща ли се?
    - Не.
    - Добре, закарайте ми куфарите, а аз ще изтичам набързо.

  10. #1840
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Приятелска компания шотландци върви по улицата. По някое време стигат до една кръчма.
    - Момчета, хайде да се напием! За приятелството ни! - провиква се единият.
    - Хайде! - викат другите и влизат. Само един стои настрани.
    - Какво става, защо не идваш?
    - Абе нямам пари в мене...
    - Нищо бе, идвай! Никой не те кара да пиеш.
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

 

 
Страница 184 от 311 ПърваПърва ... 84134174182183184185186194234284 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •