Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 36
  1. #11
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    е що па мене си цитирал ?!?!?

    ...да се считам за повишен до член-подлизурко ли ?!?!?....тва е унизително, борим се за повече..нещо като, член на членовете или член на членките wink; :D

    контактите с хора под или над нивото на дадена емоционална интелигентност блокират чувството за хумор. а чувството за хумор е като пришка на челото или го имаш и сички го виждат...или го немаш и па сички го виждат !!!
    иначе казано за да усеща и притежава човек добро чувство за хумор трябва да има добре развито въображение, много и различни социални контакти, асоциативно мислене.....и пр. неща, идващи от малко повече гънки по мозъка .....
    ......бе кво съм се расписал рано-рано ?!?!?!?

    ......сичко беше зарди двете мадами, ма никой не дава телефон !!!!

    ......ако случката беше с двама педали, гаранция немаше да има и един пост!!!.....а ако форума беше у англичко и ние бехме англици....гаранция чехме да пишеме под историята за педалите....щето ни аресва :D

  2. #12
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    :D :D :D :D

    само да добавя- и аз доста се замислих дали наистина не съм модератор
    Ако някой от модераторите или членовете на този форум сметне че във въпросния пост се съдържа хомосексуален подтекст, нецензурирани думи, обидни епитети или нещо друго, нямам нищо против да си понеса последствията - нека бъда прекръстен на Сюзън.
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  3. #13
    Цитат Първоначално публикувано от Spens

    Простете..но защо изобщо подобни педераски теми трябва да се четат тука ??И се правите че нищо няма...понеже скутелатора се явява като "някакъв капацитет??"по мое мнение не струва нищо -само цитати от западни списания преведени от гугъла...че чак го и направили модератор на темите милия...на друго место ..а това повярвайте ми се чете и зад граница...лошо няма -щом ви харесва този профан -дундуркате си го..извинете че се обадих.Това ме навежда на друга една тема където подобно педерасче се опита да се подиграе с колега който е положил усилия да качи чертежи по които доста хора си направиха кошерите .....но не смеят да се обадят..понеже диктатурата си казва думата ...ми и аз от утре започвам да се подигравам с колегите -дано ви хареса ,ще го напиша в стихотворна форма...
    Кое е педераското в темата и какъв е проблема? Точно в този подфорум, може да се пише за абсолютно всичко, а модерацията е почти нулева.

    Епитетите, за потребители или екипа си ги запази за себе си.

  4. #14
    Нека потърпевшия да разкаже и за други подобни измами .Неможе винаги да сме сериозни :D :D :D
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Преди близо месец(28. 05. 13) си купих ябълки и съм ги забравил в найлонов плик в/у хладилника.Ето как изглеждат сега.



  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    21.04.2013
    Мнения
    25
    Пчеларски район
    София
    за един стек вода и аз отивам даже и кола ще им дам бонус

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Наборе, ябълките ти са истински, но как са обработвани преди това, никой не може да ти каже, възможно е и само да са били охладени. Това е един от методите за зимно съхраняване на ябълки, особено сортовете склонни към завяхване, прим. от типа Златна превъзходна. В някои години при добра реколта /домашно производство/ съм прибирал по един- два завързани найлонови чувала в мазата, изкарват към три месеца. Сега при тебе на хладилника не знам как им е било, но явно може да си ги изхрупаш. Или пък на резенчета в каничката с бяло винце, охладено, след като си въртял цял ден центрофугата :D

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    Или пък на резенчета в каничката с бяло винце, охладено, след като си въртял цял ден центрофугата :D
    Ябълка във виното Мога да цопна в каната,но само с известен произход. Виното най ми харесва с това. И най добре е ако несъм изморен.

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Наборе, нещо такова :

    http://www.farmer.bg/35296--sahranya...novi-opakovki-

    Ако си произвел половин - един тон, може да пробваш.

    П.п. Половин-един тон ябълки имах предвид.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Наборе добре щее всяко семейство да консумира поне половин тон ябълки на година,но не всеки има възможност да си ги произведе,а и съхрани.
    До сега несъм пил ябълково вино,но за догодина обещавам да пробвам.Иначе ето какво си правя от не здравите ябълки.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Изображение0617.jpg
Прегледи:      201
Размер:	103.0 KB
ID:	440 В това няма измама.

 

 
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •