Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 65 от 100 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 641 до 650 от общо 991
  1. #641
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Дай му 200-250 лева и едно шише хубава ракия! Да се почерпи, че е извървял своя пчеларски път! А ние все още се бъхтим по него! И ни манна небесна има, ни вода дето ще стане на вино!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #642
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    784
    Пчеларски район
    Карлово,Своге,Храбърско
    Цитат Първоначално публикувано от Ivan_vd Виж публикацията
    Аз имам такава на Стохи от 2 години доволен съм питите направо ги суши няма късане.
    Освен магазинни пити имали приставка, за плодникови?

  3. #643
    Наблюдател
    Регистриран
    01.03.2011
    Мнения
    41
    Здравейте колеги. Фирма Стохи я нямаше на пчеларското изложение в Пловдив и си купих друга центрофуга, сръбска на Techtron DOO от Пчеларски център Рус
    е, 42 рамкова за 2200лв. Надявам се да съм направил добър избор. Някой работи ли с тази центрофуга?

  4. #644
    Избора ти е правилен и добър само цената не ми харесва ,при положени е че в Белград я гледах за 700 евро! Има захранване и на 12в.нали?
    нали?

  5. #645
    Наблюдател
    Регистриран
    06.03.2011
    Мнения
    2
    Радвам се ,че си си купил центрофуга.За чакането не съжалявай,може да е било за добро.Времето ще покаже.

  6. #646
    Наблюдател
    Регистриран
    01.03.2011
    Мнения
    41
    Николай Христов, да има захранване и на 12 волта.
    На фона на 24 рамковата от Стохи, която бях решил да купувам, тази цена беше по- добра, макар, че немога да сравнявам двете фирми, тъй като нямам преки наблюдения. Сега чакам през уикенда да ми я докарат. Когато я пробвам ще дам отзиви.

  7. #647
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Здравей marin@_006,аз изкарах миналия сезон с 20 рамкова на техтрон,закупена от същите хора.Имам един проблем,който така и не разбрах до момента проблем ли е или нормална ситуация.Та едно извъртане трае около 25-30мин като винаги има по няколко новоизградени рамки.Ако се опитам малко по-бързо да ги извъртя и веднага съм скъсал няколко и така след 10-15 скъсани се убедих,че по-бързо не може.Един ми обяснява че моята 20 рамкова не била достатъчно широка за да изцежда бързо лр рамки,макар че е направена да си ги събира нормално.И същия твърди че за лр рамки 42 рамковата идва перфектна,защото нейния кош е по-голям и там долната летва на рамката е по-далеко от оста спрямо 20 рамковата.
    Ти за какви рамки ще я ползваш?

  8. #648
    Наблюдател
    Регистриран
    01.03.2011
    Мнения
    41
    n.kostadinov, ще я използвам за корпусни и магазинни рамки, основно за магазинни, тъй като си направих кошерите от 1 корпус и няколко магазина. Обтелвам ги вертикалко по 6 реда тел.

  9. #649
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Цитат Първоначално публикувано от Вълчан Виж публикацията
    Освен магазинни пити имали приставка, за плодникови?

    Няма допълнителна приставка но стават същият брой,корпусни и плодникови рамки.

  10. #650
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Цитат Първоначално публикувано от Николай Христов-nikberk Виж публикацията
    Избора ти е правилен и добър само цената не ми харесва ,при положени е че в Белград я гледах за 700 евро! Има захранване и на 12в.нали?
    нали?
    >-------- Оригинално писмо --------
    >От: TECHTRON DOO techtron@hotmail.com
    >Относно: RE: Zdravo
    >До: =============
    >Изпратено на: 29.06.2015 08:39

    Postovani,

    cena centrifuge 4 + 20 rama sa automatikom je 480,00 EUR, a cena centrifuge 6 + 42 je 770,00 EUR. Nakon porudzbine, rok za proizvodnju je do 30 dana. Sto se tice placanja, mozete platiti u RSD ili u EUR, kako Vama odgovara.
    Srdacan pozdrav,
    =============
    Keep Walking...

 

 
Страница 65 от 100 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •