Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 59 от 100 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 581 до 590 от общо 991
  1. #581
    Автор
    Регистриран
    21.05.2015
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    Плетена.общ.Сатовча.1000н.в.
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Извини ме, но центрофугата е 640 лв. нали така. по нататък ще дадеш и 670 лв. за задвижването. Общо това е 1310 лв. без да споменавам че задвижването е по-скъпо и от центрофугата... та една 24 рамкова с ел мотор при това достатъчно добра струва към 1 050 лева ....
    Нека да го кажа така.В момента нямам нужда от голяма центрофуга ,ако след две три години се появи такава ще закупя мотор и управление и готово.Освен това въпросната работи и с плодникови рамки ,верно само 4 но има тази възможност.И не на последно място- след като закупя някаква стока трябва производителя да си е изградил някакво име,колкото и размито да звучи това в съвременния свят.И аз зная кои са най добрите но ми идват скъпички и затова се спирам на сърбите.

  2. #582
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от scutellator Виж публикацията
    Кои центрофуги имаш впредвид?
    Ето тези от Добич? http://centrofugi.net.free.bg/ , защото : http://beehoneyportal.com/forum/view...p=51355#p51355

    Но от Юни месец тази година е изтекло много време и ако е имало някакъв производствен дефект, може и да са го отстранили
    О, не.... не и тези. GHoney го е написал доста добре....

    В Добрич има още един,но той няма реклама в нета,а мое лично мнение,е че неговата центрофуга,е доста по-добра като изпълнение
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  3. #583
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от iuli1971 Виж публикацията
    Нека да го кажа така.В момента нямам нужда от голяма центрофуга ,ако след две три години се появи такава ще закупя мотор и управление и готово.Освен това въпросната работи и с плодникови рамки ,верно само 4 но има тази възможност.И не на последно място- след като закупя някаква стока трябва производителя да си е изградил някакво име,колкото и размито да звучи това в съвременния свят.И аз зная кои са най добрите но ми идват скъпички и затова се спирам на сърбите.
    Ти си знаеш най-добре и си решаваш сам. Ние можем само да помогнем със съвет и насоки изхождайки от личен опит. Ако се поиска.
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  4. #584
    Автор
    Регистриран
    21.05.2015
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    Плетена.общ.Сатовча.1000н.в.
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Ти си знаеш най-добре и си решаваш сам. Ние можем само да помогнем със съвет и насоки изхождайки от личен опит. Ако се поиска.
    За което и благодаря.Идеята е да се вземе правилното решение

  5. #585
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Дони, в тая тема дето си цитирал човека със скапаната центрофуга даваш съвет на Борислав да опита центрофугите от Червен бряг.Тъй като това мнение е прекалено старо те моля да актуализираш. Сиреч сега коя е най-добрата българска центрофуга?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  6. #586
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    О, не.... не и тези. GHoney го е написал доста добре....

    В Добрич има още един,но той няма реклама в нета,а мое лично мнение,е че неговата центрофуга,е доста по-добра като изпълнение
    Би ли пуснал координати за връзка с него?!?

  7. #587
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Би ли пуснал координати за връзка с него?!?
    Ако не се бъркам 0898-53-57-51 Димитров.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  8. #588
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.02.2014
    Мнения
    214
    а къде мога да намеря 8 или 12 дадам блат плодникови клетъчна електрческа центрофуга

  9. #589
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.05.2014
    Мнения
    334
    Пчеларски район
    Айтос
    Тези на червен бряг въртят радиално 12р плодникови ДБ... Аз имам такава

  10. #590
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Би ли пуснал координати за връзка с него?!?

    Телефона е 089 853 5751 името е Митко. При желание от ваша страна споменете моето име - да получа червена точка
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

 

 
Страница 59 от 100 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •