Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 46 от 100 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 451 до 460 от общо 991
  1. #451
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Може да прозвучи като реклама но 24 рамкова (магазиинни и ЛР) или 18 ДБ плодникови дето се вика наше "гаражно изпълнение" е с цена 1070 лв. и на доста добро ниво като изработка...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  2. #452
    Автор
    Регистриран
    20.12.2013
    Мнения
    139
    Пчеларски район
    Тервел
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Може да прозвучи като реклама но 24 рамкова (магазиинни и ЛР) или 18 ДБ плодникови дето се вика наше "гаражно изпълнение" е с цена 1070 лв. и на доста добро ниво като изработка...
    Къде ги произвеждат.

  3. #453
    Автор
    Регистриран
    20.12.2013
    Мнения
    139
    Пчеларски район
    Тервел
    Цитат Първоначално публикувано от n.kostadinov Виж публикацията
    Има,20р радиална с лр пити или магазинни.Има и приставки които като се сложат може да върти 4дб пити хордиално,цената и е 1600лв
    Не я видях в саита им, интересува ме, че като продам таз годишния мед първо центрофуга ще взема.

  4. #454
    Автор
    Регистриран
    20.12.2013
    Мнения
    139
    Пчеларски район
    Тервел
    Моя критерии за центрогуга е колко тенекии мед събира докато почне да опира в рамките, ползвах на приятел, която събира 4 тенекии, източваш една а др. 3 си стоят да тежат и да се отдели восака. Друга работа аконе върши поне да тежи
    Ако не намеря такава ще си взема оригинален барабан и ще си поръчам коша да ми го направят.

  5. #455
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    784
    Пчеларски район
    Карлово,Своге,Храбърско
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Може да прозвучи като реклама но 24 рамкова (магазиинни и ЛР) или 18 ДБ плодникови дето се вика наше "гаражно изпълнение" е с цена 1070 лв. и на доста добро ниво като изработка...
    За центрофугите, на инж.Ганев от Червен бряг ли говориш!

  6. #456
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    http://www.apitotal.ro/RO/Descapacit...descapacit.htm Това адреса вижте прави уникални машини аз имам такива ходих и си купих не съжалявам.

  7. #457
    Наблюдател
    Регистриран
    27.05.2013
    Мнения
    20
    И колко пари струва разпечатващата машина и центрофугата, защото никъде в сайта няма цени а за отговор на запитване не знам колко ще чакам хах. Иначе изглежда добре но на филм и снимки по принцип всичко изглежда добре

  8. #458
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    На изложението в Добрич,миналата година имаше български производител с цяла поточна линия.Продажната цена беше 15 000 евро.Добре изглеждаше на пръв поглед.Но му нямам кординатите.

  9. #459
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Цитат Първоначално публикувано от Борис Борисов Виж публикацията
    И колко пари струва разпечатващата машина и центрофугата, защото никъде в сайта няма цени а за отговор на запитване не знам колко ще чакам хах. Иначе изглежда добре но на филм и снимки по принцип всичко изглежда добре
    http://www.apitotal.ro/RO/Centrifuge...universala.htm

    Питах преди 2 месеца - около 4100 -4200 лева
    Keep Walking...

  10. #460
    Автор
    Регистриран
    20.12.2013
    Мнения
    139
    Пчеларски район
    Тервел
    Цитат Първоначално публикувано от мухозол Виж публикацията
    http://www.apitotal.ro/RO/Descapacit...descapacit.htm Това адреса вижте прави уникални машини аз имам такива ходих и си купих не съжалявам.
    Благодаря много за информацията, имат цетрофуга каквато аз искам, да събира 120кг. мед под рамките. Изпратих им запитване да ми изпратят оферта и най вероятно ще ходя да си я взема.
    Каква центрофуга ти си взе, лесно ли се поставят рамките, да ли имат задвижвания на 12 волта.

 

 
Страница 46 от 100 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •