Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 100 ПърваПърва 12341252 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 991
  1. #11
    ANIBAL
    Guest
    Модерна работа е това.С параметрите.Електроника.Но и те са вече демоде.Май имаше иновации в тези технологии.И дори друго разположение на ротора.Имам пред вид конструкция.

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Колеги, аз искам да си закупя центрофуга - фабрична! Не съм привърженик на "направи си сам", може би защото никак не съм на "ти" с техниката - даже и като понятия - ремъци, шайби, токове, потенциометри..........
    Моля ви - препоръчайте ми 8-12-16 рамкова центрофуга, която вие бихте си закупили без да се замисляте(разбира се, ако имате тази възможност). Може би молбата ми не трябва да я поствам в тази тема, за което моля да бъда извинен! Все пак става въпрос за ценрофуги!
    Working....

  3. #13
    ANIBAL
    Guest
    Точно тука и е мястото.За хора с възможности- не се замислям да закупя центрофуга от фирмата Лега.Добре е да се потърсят последните модели.Защото и те като повечето производители ,имат своите модни тенденции.Последните и ще са последна дума на техниката.А те не жалят средства за да направят продуктите си качествени.Те и така се продават .Всеки търси Хубавото.

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    11.10.2010
    Мнения
    26
    Пчеларски район
    кубрат

    Ето това бих си взел ,идеални параметри.

  5. #15
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Благодаря на колегата Муси! Това май, че е производство на Лизон-Полша и доколкото виждам е 16 рамкова!
    А каква е разликата м/у тази с токоизправител и тази-автомат??? Не визирам цената, разбира се!

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    11.10.2010
    Мнения
    26
    Пчеларски район
    кубрат
    Че може дасе захранва от акломатор,тази на снимката е 24 рамкова, може да и определш интервалите на обороти те тоест първо бовно слет 2 минути по бързо и слет 2 минути оште по бързо и слет това исклучва.

  7. #17
    ANIBAL
    Guest
    Навярно има много модерни и съвършени модели и марки.Но мисля да вземеш най-напред предвид целите, които ще обслужва.Това е най-напред.После екстрите, които ти предлага даден продукт.И накрая идва цената ,която е зависима от качеството.Това е реда на избора.

  8. #18
    gojyto_
    Guest

    Центрофуги

    Здравейте!Бих помолил да споделите какви центрофуги имате точно,евентуални проблеми и доволни ли сте от тях?

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Аз имам хордална центрофуга за 6 пити(3 ДБ плодникови),която вярно ми служи няколко години,но вече мисля да е пенсионирам (проблема ми е обръщането на питите) ...... някой ако има каталога с цените на СТОХИ на български ще ми бъде много полезен.

  10. #20
    Наблюдател
    Регистриран
    20.12.2010
    Мнения
    27
    От 10 години работя с центрофуга но касамоков - Разград 12 рамкова радиалка до момента съм доволна от нея но и аз мисля вече да я изоставям защото производството се увеличи и ми е малка. Така че съм се уриентирала към полската фирма Лисан - много добро качество на сносна цена . Българите производители на инвентар който копират от чуждитие фирми все го побългаряват и изработката не е доизпипана все още има да се учим българите и да се усъвършенстваме от страна на производство на инвентар за пчеларството.

 

 
Страница 2 от 100 ПърваПърва 12341252 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •