Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Резултати от 111 до 114 от общо 114
  1. #111
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Баси, аз в пчеларството търся , само манги, а хората и красотата им е достатъчна.
    Атанасов, не се бъзикай 'щото аз тази година работя в моя пчелин само за да търся красотата. Хвърлих толкова усилия да развия добре семействата, вятър ме брули два пъти, кося го, дърветата поддържам, а накрая ще получа един гол х....хубав пчелин, пълен с кошери от които си хвъркат щастливи пчели. А аз гледам и се радвам, радвам, че ще мажа филийката с миналогодишен мед, който ми остана непродаден.

  2. #112
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Атанасов, не се бъзикай 'щото аз тази година работя в моя пчелин само за да търся красотата. Хвърлих толкова усилия да развия добре семействата, вятър ме брули два пъти, кося го, дърветата поддържам, а накрая ще получа един гол х....хубав пчелин, пълен с кошери от които си хвъркат щастливи пчели. А аз гледам и се радвам, радвам, че ще мажа филийката с миналогодишен мед, който ми остана непродаден.
    Сега, на теб ли да казвам, че има и лоши ( слаби ) години. Кофти е, че май станаха доста вече..

  3. #113
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Сега, на теб ли да казвам, че има и лоши ( слаби ) години. Кофти е, че май станаха доста вече..
    Аз, сега на теб ли да казвам, че знам, знам. Какво става вече един бог знае? Егати ситуацията.

  4. #114
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от managezone Виж публикацията
    ... Колеги които работят с Фарар ще потвърдят това или пак само при мен/район се случва така?
    ...Относно Корпус Л.Р. Няма я красотата която сам писал ,пак си тежат.
    За твойта статистика с Фарар.Два корпуса плодник. Два магазина, които се ротират по време на пашата.30 кг. от семейство на 1000-1100 метра над морето.Няма културни насаждения.Дива планина.Това е максимума, който съм достигал в добра година.
    А красотата за всеки е различна.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •