Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 81 до 90 от общо 129
  1. #81
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Първоначално публикувано от beelover90

    Колега аз лично не познавам и не съм чувал пчелари в България(дано занапред да има много), които имат по 15 пчелина и отглеждат 5000 семейства(примерно). Аз лично имам 2 пчелина и 140 семейства. Но както и да е.Нали форумът е създаден, за да си обменяме опит. Аз споделям моите наблюдения върху живота на пчелите. Много бих се радвал всички други също да правят така, но в прочетеното във форума досега 95% са спорове и нападки над способностите на отделни пчелари.Примерно преди малко видях темата "мишки" реших да вляза и да прочета нещо интересно, а се натъкнах на обяснения кога е било хубаво да се научи граматиката. Колегите, които ще прочетат този пост, моля да пишете по темата.Благодаря.


    Искрен написа:
    Офф, ще ме караш пак да ни повтарям същото като в темата за "Развитие на пчелина", че трябва повечко да се поогледаш, поослушаш и повишиш знанията си(както там колегите, публикуваха данни за това което ти не го знаеш и се съвняваш в него). Това, че ти не знаеш за нещо, и не си чувал за него, то не означава по подразбиране, че не съществува - но явно за теб е така...?!?
    Колкото до забележките за грамотността и граматиката, то те са напълно основателни и уместни, въпреки че са безсмислени, понеже почти никой не си взема бележка от тия забележки и трудно се поправя, не малко такива случаи имаше преди време - сърдитни и олялия до небесата(най-вече от страна на обектите на забележките), нима теб ти е много приятно да четеш нещо на шльокавица, или гладък текст без главни букви и препинателни знаци, и тем подобни?!? Повярвай ми, в момента тия забележки направо са си в кръга на шегата...
    Тъй като Любовника спомена мои коментари, се чувствам длъжен да отговоря и реших да го направя тук.
    Напълно съм съгласен с Искрен. Спести ми малко писане на тема грамотност.

    Мен обаче друго ме дразни все повече във форума и това е Форумната Хигиена. Какво имам предвид. Все повече нови колеги се включват и с летящ старт започват да раздават оценки, съвети, сърдят се, че даже и заплашват. Друг пък по всички въпроси знае как няма да стене, а като го питаш как да стане, отговора е: "ааа моята истина си е моя, ти си намери твоята..." И по-голяма част от тези звезди дори не са си направили труда да си попълнят информацията в профила - къде пчеларстват, колко семейства гледат, от кога... все неща които могат да дадат ориентир на меродавност на мненията.

    Това, че се пише масово "не по темата" е факт. И според мен, има начин това да се оправи. С цялото ми уважение към настоящите (старите) модератори, мисля, че е време Матеев да избере или да насрочи избори (нали е демократ) за нови или още модератори - по раздели. Примерно всеки район да си има два мода от този район. За целта може да се наложи да се обединят някои раздели, но и без това има такива с по 5-8 теми не бутвани от години.

    За взаимното уважение и толерантността към чуждото мнение, няма какво да говоря, защото те са подточки на темата възпитание, а там е страшно...

    С пожелания за една наистина успешна 2015 година!
    Жоро
    Този пост е редактиран от koragroup; 01.01.2015 в 10:39. Причина: пустия му правопис
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #82
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    За съжаление във форума отдавна няма "модериране", а само "администриране".Форумът е частен и отговорността е на собственика.За нас остават само пръстенцата "стръчнали нагоре" или "повиснали надолу".
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #83
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    392
    Пчеларски район
    Троянска община
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    За съжаление във форума отдавна няма "модериране", а само "администриране".Форумът е частен и отговорността е на собственика.За нас остават само пръстенцата "стръчнали нагоре" или "повиснали надолу".
    Колега, ако те помоли собственика на форума, да станеш модератор, би ли приел?

  4. #84
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    За съжаление във форума отдавна няма "модериране", а само "администриране".Форумът е частен и отговорността е на собственика.За нас остават само пръстенцата "стръчнали нагоре" или "повиснали надолу".
    Зуница е един от последните злобари, останали в този форум. Ако случайно не сте забелязали, той не пропуска да ми даде отрицателен вот на ВСЕКИ ЕДИН МОЙ ПОСТИНГ, независимо от това колко е полезен и информативен. Давайки ми толкова много отрицателни вотове той е изхвърчал начело в класацията на ЗЛОБАРИТЕ с най-много негативни вотове. Както и да е - това си е негово право, но най-близката асоциация, за която се досещам всеки един път когато ми даде незаслужен отрицателен вот, е ЗМИЯ В ПАЗВАТА. Няма как - природата е създала и такива хора като него, като те дори и не осъзнават колко са различни от останалите. Нека да им простим и да не отговаряме на злото със зло, въпреки че те няма да го разберат този наш жест.

  5. #85
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    За съжаление във форума отдавна няма "модериране", а само "администриране".Форумът е частен и отговорността е на собственика.За нас остават само пръстенцата "стръчнали нагоре" или "повиснали надолу".
    Цитат Първоначално публикувано от s3s3s3 Виж публикацията
    Колега, ако те помоли собственика на форума, да станеш модератор, би ли приел?
    Зуница не бих допуснал да е модератор, освен ако това не е желанието на мнозинството от посетителите на този форум. Иначе ако наистина има други кандидати да станат модератори, нека да се обадят. Трябва обаче да знаят, че това не е награда, а ЗАДЪЛЖЕНИЕ с много отговорности и обикновенно е свързано със загубено лично време и с НЕБЛАГОДАРНО ОТНОШЕНИЕ от страна на такива като Зуница.

    Готов съм да дам права на още модератори, ако:
    1. Наистина желаят честно и почтенно да модерират спама и обидите съобразно правилата на форума
    2. Ако се ползват с подкрепата на мнозинството от форума (ще пуснем анкета за проверка на това твърдение)

  6. #86
    Аз пък бих се пазил от ласкатели

  7. #87
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Зуница е един от последните злобари, останали в този форум. Ако случайно не сте забелязали, той не пропуска да ми даде отрицателен вот на ВСЕКИ ЕДИН МОЙ ПОСТИНГ, независимо от това колко е полезен и информативен. Давайки ми толкова много отрицателни вотове той е изхвърчал начело в класацията на ЗЛОБАРИТЕ с най-много негативни вотове. Както и да е - това си е негово право, но най-близката асоциация, за която се досещам всеки един път когато ми даде незаслужен отрицателен вот, е ЗМИЯ В ПАЗВАТА. Няма как - природата е създала и такива хора като него, като те дори и не осъзнават колко са различни от останалите. Нека да им простим и да не отговаряме на злото със зло, въпреки че те няма да го разберат този наш жест.
    Е, разгеле и матеев е разбрал абсурдността на "пръстчетата".Общо взето " Каквото човек сам си направи , цяло село да се сбере не може , го стори." Не аргументираното размахване на пръсти води до "сръдни", та дори и на хора имащи се за мъже.За успокоение на собственика: Никак не ми разваля настроението, нито стърчането, нито висенето на пръсти във форума.
    Матеев, кои точки от правилата на форума нарушавам? Защото с определенията, които използваш нарушаваш не само правилата на форума , но и на доброто възпитание.
    Лошото е , че преди мене форума го напуснаха ПЧЕЛАРИ. А, ако форумът стане закрит за свободомислещи няма да има какво да се прави в него.
    А сега трий , за да ти е спокойно!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #88
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Е, разгеле и матеев е разбрал абсурдността на "пръстчетата".........
    Разбрах само, че ти искрено ме мразиш, независино колко полезни неща пиша във форума. А може би ме мразиш именно заради това - знам ли. Както и да е - докато спазваш правилата на форума, аз няма да ти отвърна със същото. Продължавай да ми даваш отрицателни вотове на всеки един мой постинг, но не забравяй, че това вече те държи начело на списъка на НЕГАТИВИСТИТЕ (не знам каква друга необидна дума да измисля за хора, които виждат само зло дори и в добрите начинания).

  9. #89
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    392
    Пчеларски район
    Троянска община
    Колеги. Да оставим лошото в отминалата година, а Новата Година да започнем на чисто с добро и позитивни мисли....

  10. #90
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Матеев. непрекъснато обиждаш и заплашваш-спри се бе човек, казвам ти го с наѝ-добри чувства. Зуница не е злобар,а един реален и мъдър човек, всички ние трябва да се радваме че го имаме във форума.

 

 
Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •