Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 14
  1. #1
    Потребител
    Регистриран
    13.12.2012
    Мнения
    86
    От Палисандър вземам материала,страхотен е,кошерите им съм ги виждал и мога да кажа,че елементите им са изработени добре но сглобяването им куца.Материалите,асортимен та,машините им са чудо,единствено сковаването на самия кошер не ми хареса,не знам има ли вариянт човек да си купи заготовките и сам да си залепи и скове кошера,както правят с рамките (те също са много добри).Цените им са сносни,като се има впредвид,че за дъна ползват дюшеме,за таванки и под ламарината на капака е ламперия с нут няма шанс да се разсъхне и да зейне защото сушат в сушилни яко.Сега остана да ме почерпят за рекламата.

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    24.12.2010
    Мнения
    43
    За Арсов 90 - село Митровци, нямам идея,за Палисадър мога да кажа че са
    моного мошна фирма,но за съжеление не са наблегнали достатъчно на
    производствто на кошери,на мен лично качеството не ми харесва.

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    13.12.2012
    Мнения
    86
    Това е защото ги правят между другото,от материали които им остават от основната им дейност,така ми каза един от агентите им.За рамките им няма компромис нито в материала нито в изработката.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Един колега ми каза че при Палисандър има опция да се договориш да си вземеш кошерите в разглобен вид (само дъната капаците са сглобени)и сам да си ги сглобяваш, като има някаква отстъпка от цената. Същия колега каза че е много доволен от качеството на материала, той взима кошерите разглобени и сам си ги сглобява.

  5. #5
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    На два пъти съм взимал по 10 ЛР от Палисандър и съм повече от доволен. Мой приятели също взимат от там и те са доволни. Тези дни също мисля да поръчам от там.

    П.С. Корпусите си ги сглобявам сам. По-лесно се транспортират и ти свалят от цената за сглобяване.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    а на каква цена предлагат корпусите в разглобен вид?

  7. #7
    Автор
    Регистриран
    19.02.2013
    Мнения
    182
    Пчеларски район
    Петрич
    Здравеите, преди малко говорих с представител на фирма"Палисандър" казаха ми че в разглобен вид един многокорпусен/3 корпуса/ струва 60 лв. без ДДС но до края на април има заявки.

  8. #8
    Автор
    Регистриран
    18.01.2012
    Мнения
    112
    Аз си земах от с.Въглевци Хаджицонева 3.5 см. Всичко е от дърво и са доста добре като изработка и цена.А и ти ги доставя на място с негов превоз. wink;

  9. #9
    Вчера бях служебно в едно предприятие в Мотана занимаващо се с производство на машини за дървопреработването,а същевременно и с преработка на дървесина на сортименти и останах приятно изненадан от видяното в него.Собственика просто е постигнал всичко ,има всичко и от известно време е започнал да прави и кошери .Та идеята ми бе за качеството ,такова качество на изработката и такива сглобки не бях виждал,а смея да твърдя ,че доста съм видял.Само да вмъкна ,че щрайхмуса е цифров и каквото зададеш това излиза.Качествените кошери изискват и качествени машини!За събиране на корпусите е направил специален калъп с пневматика и за един ден може да събере 500 корпуса.Отвън кошерите бяха като мебел,просто красота.За цена не съм разговарял ,но предполагам ,че е по-висока .

  10. #10
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    За Иван Арсов от Монтана ли става въпрос?
    Working....

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •