Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 67 от 79 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 661 до 670 от общо 781
  1. #661
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Защо?В кой пост?Ако обичаш,ми отговори ,разбира се.
    В много постове. Това си е нормално. Да не се повтарям, а и Алексиев е наблегнал по - горе за някои качества на българина. Това сме си ние. Но да не се заблуждаваме. И по света е така. Това зависи от всеки човек поотделно, от неговия характер, възпитание, среда и т.н.

  2. #662
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Защо?В кой пост?Ако обичаш,ми отговори ,разбира се.
    Веско, цитирай поста, към който е насочено питането ти. Да разбирам ли, че въпроса ти е към мен?

  3. #663
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    В много постове. Това си е нормално. Да не се повтарям, а и Алексиев е наблегнал по - горе за някои качества на българина. Това сме си ние. Но да не се заблуждаваме. И по света е така. Това зависи от всеки човек поотделно, от неговия характер, възпитание, среда и т.н.
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Веско, цитирай поста, към който е насочено питането ти. Да разбирам ли, че въпроса ти е към мен?
    Така е, като не се цитира.

  4. #664
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Не разбирам за какво се и разсърди героя от последния клип. Много забележки можех да напиша, но си премълчах както и много други. Колега какво седържиш като ощипана мома? Казвай какво те дразни и да се решава въпроса, не сега аз тъй, ама аз иначе. Голям мъж си, а сега малко не е мъжарско .
    Утре ще заснема моя тестер с CO2 за съжаление на сухо (без пчели) принципа е същия но е малко по-фукционален.

  5. #665
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    774
    Пчеларски район
    Варна
    Цитат Първоначално публикувано от demonj Виж публикацията
    За съжаление отново пиша в този раздел,вече второ семейство ми изчезва мистериозно за последния месец,и двете семейства бяха силни с млади майки от 2017 и 2018 година,третирани за акар с мравчена киселина през Септември,подхранени след това с по 5 хранилки инвестиран сироп,мед имаха по 15 килограма,незнам дали има някаква връзка но въпросните кошери бяха в една линия на два съседни реда разстояние между тях 3 метра.
    Колега, има ли изоставено запечатано пило в кошерите на изчезналите семейства?

  6. #666
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Цитат Първоначално публикувано от iliew Виж публикацията
    Колега, има ли изоставено запечатано пило в кошерите на изчезналите семейства?
    Пило няма,във втория имаше най много 10 не излюпени пчели,а във първия изобщо

  7. #667
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    774
    Пчеларски район
    Варна
    Цитат Първоначално публикувано от demonj Виж публикацията
    Пило няма,във втория имаше най много 10 не излюпени пчели,а във първия изобщо
    Това, че има неизлюпени пчели изключва загубата на майка от мравчената. Но с едно третиране с мравчена, при наличие на много пило в този момент, едва ли си постигнал достатъчно добър резултат. Преди няколко години третирах с мравчена. Третирах веднъж в началото на септември и преди Коледа имах изчезнали семейства. Отдавам го на силна опаразитеност. Лично аз бих третирал сега с оксалова и бих сложил контролни листи, за да видя резултата.

  8. #668
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Моля модератора да пише де е писал,що се получава така,че се влиза винаги в конфликт когато някои сподели неговия си опит,а не какво е чел или чул.

  9. #669
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от вдраев Виж публикацията
    Моля модератора да пише де е писал,що се получава така,че се влиза винаги в конфликт когато някои сподели неговия си опит,а не какво е чел или чул.
    Ей, вдраев. Точно заради такива постове като този който си написал се влиза в конфликт. Ха, намери го ти. Аз имам 2700 поста. В кой ли пост съм го писал? А някой си ми пише на лични: - еееее, един телефон искам да ми се изтрие в пост преди една година, че го пуснах, а сега ми звънят и ме безпокоят докато правя секс. Как мислиш - компютър ли имам в главата, че да помня в хилядите постове кое, как и къде. До някъде се старая да го правя, но все пак съм човек, който и забравя. Та, ако бях кибрит като теб, до сега трябваше да има изписани 5 страници с нападки, огън и жупел помежду ни и накрая предполагам и редовния БАН. Давай по спокойно, а конфликтите ги остави на мен да ги оправям.

  10. #670
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.02.2018
    Мнения
    236
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ей, вдраев. Точно заради такива постове като този който си написал се влиза в конфликт. Ха, намери го ти. Аз имам 2700 поста. В кой ли пост съм го писал? А някой си ми пише на лични: - еееее, един телефон искам да ми се изтрие в пост преди една година, че го пуснах, а сега ми звънят и ме безпокоят докато правя секс. Как мислиш - компютър ли имам в главата, че да помня в хилядите постове кое, как и къде. До някъде се старая да го правя, но все пак съм човек, който и забравя. Та, ако бях кибрит като теб, до сега трябваше да има изписани 5 страници с нападки, огън и жупел помежду ни и накрая предполагам и редовния БАН. Давай по спокойно, а конфликтите ги остави на мен да ги оправям.
    Ок модераторе.Аз Ви изпреварих с отговора Ви и споделих аз как я виждам,ама в друга тема.В конфликт няма да влизам.

 

 
Страница 67 от 79 ПърваПърва ... 1757656667686977 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •