Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 32
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Господин Bee Varna, говори по същество и давай по-ведро, тука нямаме бърза работа, поне още един месец. Щом работиш с пчели, трябва да си спокоен, уравновесен и с чисти помисли. Желателно е по същия начин да се държиш и с пчеларите. Имаш ли практически опит в самостоятелно отглеждане на пчели или си просто инвеститор ?

  2. #12
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231

    материал





  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov
    Господин Bee Varna, говори по същество и давай по-ведро, тука нямаме бърза работа, поне още един месец. Щом работиш с пчели, трябва да си спокоен, уравновесен и с чисти помисли. Желателно е по същия начин да се държиш и с пчеларите. Имаш ли практически опит в самостоятелно отглеждане на пчели или си просто инвеститор ?
    имам самостоятелен опит в отглеждане на пчели.

  4. #14
    Автор
    Регистриран
    01.01.2011
    Мнения
    167
    Пчеларски район
    с.Средец и гр.Стара Загора
    Подозренията ми защо цената на кубик е такава и защо стават тoлкова броя кошери от един кубик се потвърдиха от тези снимки.
    То така е песен да правиш кошери
    Галин Койчев www.dogo-hunting.alle.bg

  5. #15
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    немного нови снимки




  6. #16
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Сивия цвят по даските знаеш ли за какво става,? паля си печката с такива даски
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Бе Варна, дорогой, още в първия ти пост пролича че разбираш от бизнес, но не разбираш "Особеностите на българското национално пчеларство" wink; . Нищо, много си забавен, а и за един месец направи голямо развитие в правилната посока, така че продължавай смело. Не знам какви пари си вкарал досега и още колко си нагласил, ама ако беше заделил повече време да четеш задълбочено Форума и особено някои пасажи щеше доста да си си спестил. С българския си добре, тук момчетата са много свестни, Модераторите обикновено са в добро настроение, остава ти още малко да смекчиш тона и ще си комуникираме как си му е ред.
    "На теория и практика е едно, при нас е друго" - така ни посрещна моя старшина в казармата едно време. И вий си имате много хубава приказка - хотелось как лучше, а получилось как всегда.

  8. #18
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231

    подготвям нов парцел за пчелина. Мнения моля.

  9. #19
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231
    два дена с професионален резач, куп машинки, общо взето утре почивам. На Матеев не му е ясна работа с пчелите, дайте му време да се ошешави малко и тогава всичко стане на своето място. Място е сред липа и акация, има само гора, поляни, няма слънчоглед, това е лошо, ще ми се наложи да ги возя на слънчогледа. Матеев погледни и ми кажи колко кошера може да сложа на това място. тук е максимум 2 декара.

  10. #20
    Потребител
    Регистриран
    17.01.2013
    Мнения
    56
    Идеално място-широко,има път-чудесно някой да ти шамароса кошерите.

 

 
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •