Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 19 от 51 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 181 до 190 от общо 510
  1. #181
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,885
    Цитат Първоначално публикувано от Ivan Mankov Виж публикацията
    Еййй как сме изпуснали jordanov ! Непростимо ,ноооо ... забелязах леко заиграване с членуването и майките .....! Предлагам за jordanov Троянска ИНКВИЗИЦИЯ, т.е : поне една седмица завързан за буре с отворен чеп, за да нюха, а отпред разходка на топ-20 майките без дечурлигата ! Аааа тук държим на тия работи и на пчелите !
    Въъъх, изправи ми се... кожата... с тея Инквизиции... Знам си аз че по оня край сте креативни хора. През един два месеца минавам оттам на тъгъдък, но тъй ги гласим работите, че по обяд да сме "При Кмета". Сега обаче в сезона ще трябва да направим рекогносцировка за прегрупиране на силите и да излезем от дупката
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  2. #182
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    ЦЦЦЦ,Павкаааа,Павка,бая сте я закършили(младите),щом от сега ви трябва мед да ви "върти главата" подир....МЕДОНОСИТЕ...,че и прибягвате до аромотерапия....ццццц.

    Еееее,колега Йосифов,пак извъртя нещата.Аз казвам,че трябва да спра меда,че хормона и без това ми идва в повече.Анадънму.Иначе предлагам и мед против забременяване,обаче той върви с показно.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  3. #183
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Анадък,анадък чоджук ама пак без мед неможете,че и без реклама (показно) тоже.НО........става и с молитва(без мед)

    Молитва на жената.
    .................................................. .......................
    И тъй,както разреши на Пресветата Дева да роди,без да съгреши.
    Така разреши на нас да съгрешим без да родим.



    Извинявам се на мода за отворената работа.

  4. #184
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.06.2014
    Мнения
    466
    Пчеларски район
    гр Aприлци
    Ей, то в този Балкан, пък всичко голямо бре ! То като нацъфтяха едни големи, диви череши ,ами ония ми ти дърти круши, че като рипнат едни тлъсти рояци, само с пожарникарска стълба да ги сваляш ! Не е лесно : голямо и високо !!!!!!


  5. #185
    Потребител
    Регистриран
    10.05.2014
    Мнения
    51
    Пчеларски район
    Троян
    Преди две седмици 30 градуса а сега 15 , като се очаква сняг във високите полета. Преди две седмици им махнах таблите на дъната и са само на мрежа ама тази вечер ще ги връщам.

  6. #186
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Тази сутрин по високите поляни около Ч. Осъм има сняг. Около 150-200 метра над селото.

  7. #187
    Заслужил Автор
    Регистриран
    11.06.2014
    Мнения
    277
    Пчеларски район
    с. Черни осъм, общ. Троян
    Иначе беше започнала някаква паша, най- вероятно ливади, защото редкия сироп, който им давам 2/1 вода/захар спряха да го взимат от три дни.

  8. #188
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Много кофти време......По-вероятно е да съберем дъждовна вода,отколкото акация.......

  9. #189
    Потребител
    Регистриран
    10.05.2014
    Мнения
    51
    Пчеларски район
    Троян
    По-високо окоцията ще цъфне след 8-10 дена. Днес в Ловеч започнала да цъфти , но не е разцъфнала на 100% , след ден два ще е. Троян е седмица и повече след Ловеч.

  10. #190
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от fori1 Виж публикацията
    По-високо окоцията ще цъфне след 8-10 дена. Днес в Ловеч започнала да цъфти , но не е разцъфнала на 100% , след ден два ще е. Троян е седмица и повече след Ловеч.
    Аз съм между Ловеч и Троян по посока Севлиево.Акацията е почти цъфнала(има малко на брой цъфнали дървета,но повечето са на пъпки) на моето село,очаквам това да стане факт до 2-3 дни.Ако задържи заради студеното време още 8-10 дни ще почерпя.Иначе в Ловеч е цъфнала преди повече от седмица.В Троян не е цъфнала все още.

 

 
Страница 19 от 51 ПърваПърва ... 9171819202129 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •