Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 14 от общо 14
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Дано да излезнат коректни, "Апимел" Раковски (мисля така се казваха) взимаха проби края на ноември и още ги няма. Обадих им се преди няколко дни и един взе да ми мрънка че нещо имали проблем с договорите и т.н. щел да ми се обади до няколко дни, но и до сега нямам отговор.

  2. #12
    Автор
    Регистриран
    17.10.2012
    Мнения
    136
    Пчеларски район
    Троян
    Значи не само при мен е така.Спред мен при такава ситуация звъниш на всички които знаеш,и....който превари той ще натовари.
    То така и така всички дават една и съща цена така ,че...няма разлика за теб/нас/.Успех с продажбата.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    До сега винаги съм си продавал меда в "сивия" сектор, но миналата година при подаването на годишната данъчна декларация служителката от НАП много се учуди че от толкова кошери нямам деклариран приход от продажбата на мед, тази година (2012г.) реших да"замажа" положението като продам известно количество с документи, но уви п независещи от мен причини пак ударих на камък....

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    11.10.2010
    Мнения
    21
    Цитат Първоначално публикувано от piper
    Както обещах пища резултата-говори с Апитрейд-цена букет 4.00,липа 4.20 лв. Обещаха скоро да вземат проби.След като евентуално се сключи сделка ще се похваля.
    Специални благодарности на колегата bobi за помощта.
    Няма защо градски.До сега не съм имал проблеми с тях, коректни са, но тази цена мен вече не ме устройва.

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •