Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 605 от 683 ПърваПърва ... 105505555595603604605606607615655 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,041 до 6,050 от общо 6828
  1. #6041
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Значи Атанасов, след като не са направили нищо - за продан? Хубава работа!? Да учиш на такива работи младежите.
    Ааа, не са направили нищо, защото агрото ги гледа през крив макарон.

  2. #6042
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ааа, не са направили нищо, защото агрото ги гледа през крив макарон.
    Що бе? Аз, останах с впечатление, че е най - дейния във всичко. Ти за една година видя ли колко автоматика, техника и сгради построи? Това и луд не може да го направи. Имам чувството, че не се и потеше. Шегувам се. Евала баце.

  3. #6043
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Що бе? Аз, останах с впечатление, че е най - дейния във всичко. ...
    Не му стига времето. Сега прави пачки, пчели ще гледа по-късно. Само дето, като гледам как вървят нещата, няма да му трябват повече от два кошера. Аве колкото да има за чая и за някоя филийка на внуците.

  4. #6044
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    А колко точно са слаби, слабите, че не разбрах. Извинявам се ако съм изпуснал да прочета

  5. #6045
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    А колко точно са слаби, слабите, че не разбрах. Извинявам се ако съм изпуснал да прочета
    Чети бе барков. Що не четеш? Горе пише три. А три как ти се струват?

  6. #6046
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    А бе, то не аз май не чета, ама карай. На брой са три (или няколко по три) на сила как са. Преди години тук аз попитах за подобно обединение, та сега да върна услугата. Е без горелка де

  7. #6047
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    А бе, то не аз май не чета, ама карай. На брой са три (или няколко по три) на сила как са. Преди години тук аз попитах за подобно обединение, та сега да върна услугата. Е без горелка де
    За последното не е сигурно дали и след обединението няма да се случи. А може и слаби да оцелеят и трите. Последните години разни слабаци оцеляват, а силните още октомври, ноември си заминават. Знае ли човек? Аз не обединявам. Излишна работа. Така смятам.

  8. #6048
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    За последното не е сигурно дали и след обединението няма да се случи. А може и слаби да оцелеят и трите. Последните години разни слабаци оцеляват, а силните още октомври, ноември си заминават. Знае ли човек? Аз не обединявам. Излишна работа. Така смятам.
    И аз не съм обединявал преди зазимяване, но нали сега се уча, та е подходящ момента за експеримента. Слабаците са на по три до четири ЛР междурамия пчели, имат си майки и медени венци. Мога да ги огранича с преградни дъски от фибран, мога да ги сложа във фибранени сандъчета от отводките на зооинж. Матеев, но реших да пробвам с обединяване. Освен ако не ме посъветвате друго. Събота и неделя дават топло време, тъкмо за целта. После питките и каквото стане. Та затова не ми се иска с вестник, че не се знае какво време ще дойде после при подреждането.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  9. #6049
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    И аз не съм обединявал преди зазимяване, но нали сега се уча, та е подходящ момента за експеримента. Слабаците са на по три до четири ЛР междурамия пчели, имат си майки и медени венци. Мога да ги огранича с преградни дъски от фибран, мога да ги сложа във фибранени сандъчета от отводките на зооинж. Матеев, но реших да пробвам с обединяване. Освен ако не ме посъветвате друго. Събота и неделя дават топло време, тъкмо за целта. После питките и каквото стане. Та затова не ми се иска с вестник, че не се знае какво време ще дойде после при подреждането.
    Аз, като съвет приветствам идеите ти, но не и обединението.

  10. #6050
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ..Сега прави пачки, пчели ще гледа по-късно...
    Много ми се иска да е вярно, но цялото ми време отива в борба да не загубя пачки, а правенето им винаги е било въпрос на късмет. При мен така и не дойде, поне колкото за спокойствие. Но пък интересен живот си живея, някой ден от вълнения сигурно ще ритна камбаната. Ако ли пък не, ей ги пчелите, чакат мен, като му дойде времето.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 605 от 683 ПърваПърва ... 105505555595603604605606607615655 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •