Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 653 от 683 ПърваПърва ... 153553603643651652653654655663 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,521 до 6,530 от общо 6828
  1. #6521
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Аз предпочитам да не броя, ние програмистите си гледаме онлайн сметката
    Сметката ти винаги е крива, като....казах вече какво. Там е проблема ти, че и в сметките си слаб, както и на акъл, което доказваш за сетен път. Поне се довери на пророка си, че той владее добре събирането, ти можеш да се захванеш с изваждането.

  2. #6522
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от zx7r Виж публикацията
    Реално пилото не е на 15 дб рамки, а по-скоро на 12, защото кошерите са 10-ци, а в магазините имаше по 9 рамки, а и там е мешано пило и нектар. Този кошер излезе доста слаб от зимата вероятно заради акара, но успя да се вдигне. Това видях, това споделям. Няма смисъл да се напрягаме в доказване на каквото и било или да се иронизираме. За мен странното е как тази майка за възрастта си показва такава динамика, защо снове из магазините, като казват, че при по-голямо разстояние между питите не се качвала. Еми ето, качва се и това изобщо не й пречи. Според мен, това качество се унаследява, така твърди и собственика на пчелите.
    Ето, друг пример - в началото на този април имах силен кошер с 6-7 рамки пило. Тогава, ако си спомняш, се обърнах към теб за съвет и коментирахме, кога и къде да сложа втори ДБ корпус. Първият плодник се изпълни с пило, сложих отгоре втори с изградени пити!! с 1/3 мед в тях и какво стана? Щяла да се качи, щото горе било топло. Е, да, ама не. Не се качи горе. За мен това е ген, но може и да е стечение от съвкупност от обстоятелства. Нямам знания, за да твърдя със сигурност.

    Убий ме, не знам. Ако кажеш, ще те черпя, че и манов мед ще си купя с удоволствие от теб ������ Не ме е срам да кажа, че се случва да си купувам мед, по-често ми дават де Любител съм и такъв ще остана. Все ми е тая, колко ще извадя и дали изобщо ще извадя, но това не ме спира да ги зазимявам с по един пълен магазин. Та кажи сега за самосмените...
    Последно ти написах тел. си номер, за да ми звъннеш и обясниш точно какво имаш в кошерите ти, защото нещо не ми се връзваше, но май ти се досвидя едно обаждане или си помисли, че си откраднал занаята вече. Багодаря за щедроста ти, но не ми е нужна, а за самосмените се надявам сам да стигнеш до правилното заключение, тогава може би ще ти се разкрие друг свят в пчеларството.

  3. #6523
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Сметката ти винаги е крива, като....казах вече какво. Там е проблема ти, че и в сметките си слаб, както и на акъл, което доказваш за сетен път. Поне се довери на пророка си, че той владее добре събирането, ти можеш да се захванеш с изваждането.
    Все мога да сметна какъв ти е меда, щом наливаш сироп всеки ден по време, когато пчелите ти били събрали половин магазин с акация

  4. #6524
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Все мога да сметна какъв ти е меда, щом наливаш сироп всеки ден по време, когато пчелите ти били събрали половин магазин с акация
    Голям майтап, ти отгоре ли гледаш какво правя на пчелина си аз. Голям смях. Янчоу, Янчо слаб си и в сметките и на акъл. Сиропа мед не прави, а пчели. Трендафил ти писа един пост днес, но ти въобще не го отрази. Чудеса трябват Янчооо, но не сътворени от пчеларя, а от природата. В широколистни дъбови гори няма да намериш чудеса, просто си ограничен откъм мисловен процес.

  5. #6525
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Последно ти написах тел. си номер, за да ми звъннеш и обясниш точно какво имаш в кошерите ти, защото нещо не ми се връзваше, но май ти се досвидя едно обаждане или си помисли, че си откраднал занаята вече. Багодаря за щедроста ти, но не ми е нужна, а за самосмените се надявам сам да стигнеш до правилното заключение, тогава може би ще ти се разкрие друг свят в пчеларството.
    Помисли защо хората са отвратени от теб и се дистанцират! Да ти кажа ли? Ами саможив си и възприемаш всички останали като по-нисши същества и не само това, ами си и надменен спрямо тях. Няма го човешкото в теб!

  6. #6526
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Помисли защо хората са отвратени от теб и се дистанцират! Да ти кажа ли? Ами саможив си и възприемаш всички останали като по-нисши същества и не само това, ами си и надменен спрямо тях. Няма го човешкото в теб!
    Вземи и изгледай поне първите 10 минути, белким ти влезе нещо в главата.
    https://www.youtube.com/watch?v=duAiRIbNMuk&t=1s

  7. #6527
    Потребител
    Регистриран
    24.04.2017
    Мнения
    88
    Пчеларски район
    Лакатник, Козлодуй
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Последно ти написах тел. си номер, за да ми звъннеш и обясниш точно какво имаш в кошерите ти, защото нещо не ми се връзваше, но май ти се досвидя едно обаждане или си помисли, че си откраднал занаята вече. Багодаря за щедроста ти, но не ми е нужна, а за самосмените се надявам сам да стигнеш до правилното заключение, тогава може би ще ти се разкрие друг свят в пчеларството.
    Еее, бива ли така грубо? Даже ме накара да се заровя в историята на съобщенията и не видях да си дал телефон. Не бих пропуснал да ти звънна, просто не ме познаваш. За гражбата на занаят, няма да коментирам. Винаги съм бил много далеч от комерсиализма, за да ми лепнеш такова несъстоятелно обвинение. Какво има да крада?! Харесват ми силните ти семейства, както и нетрадиционният ти подход. Одобрявам различно мислещите, а и нямам навика да отричам, каквото и било, особено неща, които не разбирам. Та не ме набутвай в дразгите ти с този или онзи, няма да взема страна. Благодарен съм на всички, които споделят и ти не си изключение

  8. #6528
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Вземи и изгледай поне първите 10 минути, белким ти влезе нещо в главата.
    https://www.youtube.com/watch?v=duAiRIbNMuk&t=1s
    Янчо, едно е да си мислиш, че си някакъв, това обаче не е достатъчно, след като отсрещната страна не го е усетила, следователно проблема е в този, който си го мисли, поради това, че явно само си го мисли, а с действията/бездействията си показва точно обратното. Трудно май ще възприемеш какво ти написах, инак продължавай да гледаш подобни клипове, но не само да гледаш, а е нужно да ги асимилираш.

  9. #6529
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от zx7r Виж публикацията
    Еее, бива ли така грубо? Даже ме накара да се заровя в историята на съобщенията и не видях да си дал телефон. Не бих пропуснал да ти звънна, просто не ме познаваш. За гражбата на занаят, няма да коментирам. Винаги съм бил много далеч от комерсиализма, за да ми лепнеш такова несъстоятелно обвинение. Какво има да крада?! Харесват ми силните ти семейства, както и нетрадиционният ти подход. Одобрявам различно мислещите, а и нямам навика да отричам, каквото и било, особено неща, които не разбирам. Та не ме набутвай в дразгите ти с този или онзи, няма да взема страна. Благодарен съм на всички, които споделят и ти не си изключение
    01.04.2019
    00:05
    Отговор: размисли
    tarty
    Пак потърси.

  10. #6530
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Янчо, едно е да си мислиш, че си някакъв, това обаче не е достатъчно, след като отсрещната страна не го е усетила, следователно проблема е в този, който си го мисли, поради това, че явно само си го мисли, а с действията/бездействията си показва точно обратното. Трудно май ще възприемеш какво ти написах, инак продължавай да гледаш подобни клипове, но не само да гледаш, а е нужно да ги асимилираш.
    Като муле на мост си, поне изгледай първите 10 минути.

 

 
Страница 653 от 683 ПърваПърва ... 153553603643651652653654655663 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •