Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 662 от 683 ПърваПърва ... 162562612652660661662663664672 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,611 до 6,620 от общо 6828
  1. #6611
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    А ти сигурен ли си ,че живееш?
    Заради такива мижитурки като тебе меда на нормалните хора се оценява като промишлен подсладител. И после ревеш от ниски цени и липса на пазар.Скрий се поне. Върши идиотщините си тайно , че и нормални хора четат.Ама то простотията не иде в гората и от вътре те е напънала.
    Брадчет, ти ши ма убийш бре човек. Нещо си пощурял ли , откачил ли.

    пп. те хората не са умни, като теб, но не са и толкова прости, могат да отсеят зърното от плявата.

  2. #6612
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    А ти сигурен ли си ,че живееш?
    Заради такива мижитурки като тебе меда на нормалните хора се оценява като промишлен подсладител. И после ревеш от ниски цени и липса на пазар.Скрий се поне. Върши идиотщините си тайно , че и нормални хора четат.Ама то простотията не иде в гората и от вътре те е напънала.
    Брадчет, гледам, чета, мъча се да мисля, ама ти си направо луд за вързване бре. Взема да звънна на Дончев да ти дръпне ушите. Аз съм мижитурка, срам за бранша, ами ти -дай нещо да те оценим, напиши статия ли , есе ли , не си гради имиджа на това, да доказваш, колко съм проз. Хайде със здраве, прекалено голямо внимание отделих на профан ,като теб.

  3. #6613
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Не ми звънете, аз ви следя денонощно.

  4. #6614
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ... гледам, чета, мъча се да мисля,.... колко съм проз. ...
    No comment!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #6615
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Обсъждано е из темите - делиция фостоксин е безотказно средство. При употреба да се внимава - хапчето отделя силно токсичен газ. Няма какво да отложи във восъка, но може да ви натрови, ако не внимавате и вдишате от него. Забранен за употреба от неоторизирани лица. Аз си го ползвам от години. Слагам корпусите на комин, отдолу и отгоре добре затворени, върху рамките на най-горния слагам едно хапче в стара капачка от буркан и бързо затварям. Не се мотам наоколо поне седмица. Трепе всичко и после изветрява. Не съм чул да остават остатъчни количества, с него се третира зърно за брашно и няма проблем. Има карантинен период, но изветрява и се разпада много преди това. И фосфорът, и водородът са си естествени съставки на органичната материя, не съм чел фосфоводорода да образува странични органофосфорни съединения при нормалната употреба.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #6616
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Обсъждано е из темите - делиция фостоксин е безотказно средство. .. Има карантинен период, но изветрява и се разпада много преди това. ..
    КАРАНТИНА и аз затова исках да им пиша, но от профани не се вредих.


    "ДЕМОР СПРЕЙ 400 мл.


    Биоцид за борба с вредителите.


    Предназначение: За унищожаване на хлебарки, бълхи, мравки, мухи, комари, молци, оси, мушици и други насекоми.


    Приложение: За масова и професионална употреба, в жилищни помещения, здравни и лечебни заведения, търговски обекти, хранителна промишленост, индустриални и обществени сгради, селскостопански обекти."-----ако някой го е пропуснал.

  7. #6617
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    КАРАНТИНА и аз затова исках да им пиша, но от профани не се вредих. ...
    От такива олигофрени като тебе хората не могат да получат цената на чистия си мед. Ама ти го няма сивото в главата да се сетиш ,че прокламирайки простотията си, всичко се чете и от грамотни и умни хора.Кого ще убедиш, че медът е чист след като е от пити обработвани с пестициди? В коя книга за добри пчеларски практики, го научи това с пестицидите? Знаеш ли, че заради такива като тебе хората ще спрат да купуват и готови основи, за да не си набутат химикалите.
    Не ти ли включва главата, че при отравянията на пчелните семейства от земеделците, първата работа на проверяващите е да докажат, че пчеларят сам си е набутал отровите. Да включва, ама ако има нещо в нея!
    Не знам защо колкото по-голям идиот е някой толкова по-агресивна е простотията му? Явно проблема е по рождение.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #6618
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Обсъждайте темите, а не личностните си характеристики. За кой път вече да го казвам?
    В опитите, сочейки чуждите кирливи ризи, неусетно показваме и своите.

  9. #6619
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Таквоз, не че нещо, ама ако има някой земеделец из форума, нека ни открехне каква камара препарати изсипват фермерите по полето. Откак ги задължиха да пращат sms-и, телефона ми е пълен с имената на препаратите, които ползват почти непрекъснато. Вие си пазете кошерите чисти колкото искате, пчелите мъкнат всичко това вътре - на тях не можеш да им кажеш, че има карантина. С хербициди, фунгициди и инсектициди против каквото се сетите и каквото изобщо няма да се сетите, ако не сте фермери, се третират всички обработваеми площи в съвременното земеделие. Смешно ми е, като рече някой, че е био в земеделски регион.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #6620
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    .... Смешно ми е, като рече някой, че е био в земеделски регион.
    То май изначало го има като изискване при рег. като Био, да не си в такъв район. Та едва ли някой го твърди. Въпреки че то наглеци всякакви, та защо пък не

 

 
Страница 662 от 683 ПърваПърва ... 162562612652660661662663664672 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 22 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 22 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •