Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 624 от 683 ПърваПърва ... 124524574614622623624625626634674 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,231 до 6,240 от общо 6828
  1. #6231
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Аз бих направил друго.Развивам до 10р преди акацията по метода излизащо пило до стената, дръпвам майката с 1 перга в обратната посока на кошера и допълвам с 2 основи.След акацията на 3.Така може да закача и слънчуфката, но трябва инвестиция 80лв да се направи.Която няма да е проблем ако е имало акация.
    п.п.99,99% съм сигурен,че ще има убави маточници за отводки.Това е мое мнение да подчартая и може да ви се стори фантастика.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #6232
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз бих направил друго.Развивам до 10р преди акацията по метода излизащо пило до стената дръпвам майката с 1 перга в обратната посока на кошера и допълвам с 2 основи.След акацията на 3.Така може да закача и слънчуфката, но трябва инвестиция 80лв да се направи.Която няма да е проблем ако е имало акация.
    п.п.99,99% съм сигурен,че ще има убави маточници за отводки.
    Този и мед иска да вади.

  3. #6233
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Този и мед иска да вади.

    Ами нали ти така писа и аз турих времето,а времето е разход в случая 80лв.Все една паша трябва да хване колегата иначе годината ще му е 0 ва.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  4. #6234
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Кръвосмешение при насекоми не може , от плъхове нагоре "по дървото на Дарвин " .Това са измислици на определен крък хора . А относно захарта с нея много хора купиха 5-6 апартамента .

  5. #6235
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Да го разтегна аз, да го разтегнеш ти, Йосифов................, но тук един кошер, с почти никаква подготовка, ми се струва, че резултата ще е нулев. Ако пък и времето е някакво келяво, едва ли ще се получи. Да опита - детето разбира, че печката пари след като я пипне.
    Ако това беше писано от друг, щях да го разбера. Да, един кошер, но дали подготовката е никаква. Времето щяло да е-келяво , ами не съм писал нито за март, нито за април. Накрая пишеш, че го пращам да се опари. Винаги пиша за неща, които съм ги ползвал лично и пиша точно за да не се опари.

  6. #6236
    Потребител
    Регистриран
    24.04.2017
    Мнения
    88
    Пчеларски район
    Лакатник, Козлодуй
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Аз бих направил друго.Развивам до 10р преди акацията по метода излизащо пило до стената, дръпвам майката с 1 перга в обратната посока на кошера и допълвам с 2 основи.След акацията на 3.Така може да закача и слънчуфката, но трябва инвестиция 80лв да се направи.Която няма да е проблем ако е имало акация.
    п.п.99,99% съм сигурен,че ще има убави маточници за отводки.Това е мое мнение да подчартая и може да ви се стори фантастика.
    Кефиш ме, Друмев, ама искам подробности
    1. Защо люпещото се пило го буташ в края?
    2. Двете основи ги слагаш една до друга по средата?
    3. Защо смяташ, че двете основи няма да бъдат изградени за два дни особено при силна акация? Не е ли по-добре това да се направи след акацията?

    П. П. Мислех, че до роене искаш да ги докараш, но май не съм схванал идеята ти

  7. #6237
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от zx7r Виж публикацията
    Кефиш ме, Друмев, ама искам подробности
    1. Защо люпещото се пило го буташ в края?
    2. Двете основи ги слагаш една до друга по средата?
    3. Защо смяташ, че двете основи няма да бъдат изградени за два дни особено при силна акация? Не е ли по-добре това да се направи след акацията?

    П. П. Мислех, че до роене искаш да ги докараш, но май не съм схванал идеята ти


    Ами какво ще му е там на люпещото?Двете основи до майката не в средата.Майката в противоположната страна на пилото.Ако ги изградят супер няма да го разделям.Почвам да набутвам 80лв и преди слънчувката пак на 3.Но пък добива ми ще е малък.Самосмяна,а и роене може да дойде в зависимост от времето и още нещо.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #6238
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ако това беше писано от друг, щях да го разбера. Да, един кошер, но дали подготовката е никаква. Времето щяло да е-келяво , ами не съм писал нито за март, нито за април. Накрая пишеш, че го пращам да се опари. Винаги пиша за неща, които съм ги ползвал лично и пиша точно за да не се опари.
    Нещо не си разбрахме мислите тук. Но сега гледам филми.

  9. #6239
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Нещо не си разбрахме мислите тук. Но сега гледам филми.

    Тури му кръста.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #6240
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Тури му кръста.
    На кой бре?

 

 
Страница 624 от 683 ПърваПърва ... 124524574614622623624625626634674 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 20 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 20 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •