Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 616 от 683 ПърваПърва ... 116516566606614615616617618626666 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 6,151 до 6,160 от общо 6828
  1. #6151
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от _Александър_ Виж публикацията
    С риск да ме критикуват че коментирам тема която не е за тук... Да и аз така мисля, ама на пролет ще им помогна с някоя рамка пило ако оцелеят де. Просто не се сещам в момента какво друго мога да направя.

    Иначе, ако надникнеш как стоят нещата може и да обединиш. Нали бяха две? А може и с много изолационен материал. Някъде някой пусна снимки от някакъв руски пчелин.

  2. #6152
    Понеже третирам с ОК чрез накапване, и следа кога ще свърши пилоти. Тези двата септември имаха пило капачка от безалкохолно.

  3. #6153
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз ще преместя.
    Иначе, ако надникнеш как стоят нещата може и да обединиш. Нали бяха две? А може и с много изолационен материал. Някъде някой пусна снимки от някакъв руски пчелин.
    По това време... възможно ли е обединение? Да две са. За изолацията може да пробвам, само незнам дали няма да и навредя повече от колкото ще помогна, смисъл малко студено ми се вижда

  4. #6154
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от _Александър_ Виж публикацията
    По това време... възможно ли е обединение? Да две са. За изолацията може да пробвам, само незнам дали няма да и навредя повече от колкото ще помогна, смисъл малко студено ми се вижда
    Опитай с външна, дебела изолация. А какво му е сложното сега за обединение? Напротив, ще стане по - лесно. Но, ако ги изолираш, може напролет да са два добри.

  5. #6155
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Опитай с външна, дебела изолация. А какво му е сложното сега за обединение? Напротив, ще стане по - лесно. Но, ако ги изолираш, може напролет да са два добри.
    Ще пробвам с изолацията поне топлината да се опитам да запазя. Иначе това с обединението сега не съм се сещал.

  6. #6156
    Нали по това време. Обикновенно оставям те да изберат коя е по добрата майка. В този случай трябва да убия едната

  7. #6157
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от _Александър_ Виж публикацията
    Нали по това време. Обикновенно оставям те да изберат коя е по добрата майка. В този случай трябва да убия едната
    Има и начини за запазване на много майки, но не знам как ще се справиш. С клетки. Но по - добре ги затрупай яко и те това - какво стане. Знае ли човек - може и да почерпиш напролет.

  8. #6158
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Има и начини за запазване на много майки, но не знам как ще се справиш. С клетки. Но по - добре ги затрупай яко и те това - какво стане. Знае ли човек - може и да почерпиш напролет.
    Черпил съм и пак ще черпя. Запазване смисъл затваряш едната а другата я оставяш свободна?

  9. #6159
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от _Александър_ Виж публикацията
    Черпил съм и пак ще черпя. Запазване смисъл затваряш едната а другата я оставяш свободна?
    И двете затворени.

  10. #6160
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И двете затворени.
    Еми кълбото как ще се измести. Или трябва да е стеснено на максимум.

 

 
Страница 616 от 683 ПърваПърва ... 116516566606614615616617618626666 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •