Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 164
  1. #61
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от кентавър Виж публикацията
    Бягайте си по ловджийските форуми и там си мерете.................................пш ите
    Уважаеми колеги,

    като не ви харесва темата, ами не я четете.

    Иииии там където някои се мерят п.шките, с голо дупе не се ходи
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  2. #62
    Аз пък мисля,че не трябва да има такава тема във форум за пчелари.Май още един пчелар ще напусне форума(АЗ)

  3. #63
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от кентавър Виж публикацията
    Въз основа на тук показаните данни, какво да кажем за нашите ловци? В какво ще се превърнат след време? Тези са убивали котенца и кученца, а нашите по 200 кила глигани. Малеееей ужас.

  4. #64
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от кентавър Виж публикацията
    Аз пък мисля,че не трябва да има такава тема във форум за пчелари.Май още един пчелар ще напусне форума(АЗ)
    Това е форум и теми трябва да има всякакви. Дори са малко темите, които се разискват тук или най - малкото съществуващите теми не се развиват. А и някой, ако малко иска да създаде нещо по - различно и другите скачат. Ами по - спокойно приемайте нещата. Сега ще кажете: точно ти ли се намери да ни го кажеш? Да. Защо не? Това, че съм опонирал някой, то е имало защо, а и винаги ще е така докато има такива дето извъртат нещата според тяхната гледна точка. Мисля, че всеки има правото да защитава своята такава, но да не отхвърля чуждата. Но това е въпрос на друга тема, която развивам в многото си постове и се надявам някой да разбере за какво иде реч. Някои колеги са в час. Един от които съм възхитен е Спартак. А, да те питам колега КЕНТАВЪР, защо ще напускаш? Ами да напуснем всички? Мен ме гонят и не напускам, а ти?
    Всеки е важен и това трябва да се разбере от всеки. Не можеш да кажеш "майната ти". Ами ако на теб ти кажат "майната ти? Задавал съм един въпрос много пъти и пак ще го задам. Защо някои си мислят, че другите са глупаци? Ако някой не разбира това, което ти разбираш, не значи, че той е глупак. Но да не се отплесвам.........вие си знаете.
    Този пост е редактиран от solaris60; 02.01.2015 в 17:57.

  5. #65
    Ако някой се е почувствал засегнат ,моля да бъда извинен.

  6. #66
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от кентавър Виж публикацията
    Ако някой се е почувствал засегнат ,моля да бъда извинен.
    Така ме засегна, че веднага паля и отивам да си го изкарам на някое прасе в гората. Буквално веднага!
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  7. #67
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Спартак, (пост 53) това не е лов, това е ИЗТРЕБВАНЕ на цялата популация! Мое мнение.

    На ловците, НА СЛУКА!

    Поздрави, Г. Георгиев

  8. #68
    Заслужил Автор
    Регистриран
    22.12.2011
    Мнения
    420
    Ребята , имах предвид , да се возите с хеликоптер, а не да клечите из чомака. А дали не е спортменско си мислете каквото сакате, ваша воля Аз не съм ловец и няма да ставам. Брей да му се невиди, държите се кат моми.
    Чух и забравих. Видях и запомних. Преживях и разбрах. Конфуций

  9. #69
    Почетен Автор
    Регистриран
    04.09.2012
    Мнения
    582
    Пчеларски район
    Община Враца
    Здравейте,

    Спарто, за сведение: Аз, също не съм ловец, а и нямам никакво намерение да ставам. Просто коментирах клипа. Сега като се замисля, може да имат основателна причина за това. Не знам къде се развива действието, но имаше ниви.

    Поздрави, Г. Георгиев

  10. #70
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    784
    Пчеларски район
    Карлово,Своге,Храбърско
    Кентавър, месо ядеш ли?

 

 
Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •