Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 22 от общо 22
  1. #21
    Заслужил Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    248
    Цитат Първоначално публикувано от vanHanegem
    Аз точно за това говоря - ПЧЕЛАРСТВОТО ДА СТАНЕ ДЪРЖАВНА ПОЛИТИКА !!! А политиката се прави от политици. Колкото и да ги ненавиждаме - те могат да го направят! Подходящите хора са те !!! Защо не потърсите такива хора? Могат да бъдат полезни! Ето аз ви препоръчам един - Краси Мирев - кмета на Търговище! Тази година на изложението в Плевен научих,че сериозно се е захванал с отглеждане на пчели и мащабите с които ми казаха че работи подсказват че стремежа му е да го направи сериозен бизнес. Преди да стане кмет(1999) заедно с него за много кратко време работехме една и съща работа - много отговорна и в същото време - изключително неблагодарна. Тогава ми направи страшно впечатление - със страшен хъс преследваше целите и в голяма степен ги постигаше, въпреки че политическата конюнктура съвсем не беше в негова полза!
    Може би мога да се сетя и за други такива, които могат да станат съмишленици! Но мисля, че никой сериозен човек няма да преговаря с 20 пчеларски съюза! Затова трябва да предприемете най-важната стъпка - максимално да редуцирате тази бройка и да я сведете до......1 !!!!! С цената, разбира се на много компромиси. Затова по-горе казах, че цената да се направи политика не е голяма, но УСИЛИЯТА СА МНОГО,МНОГО,МНОГО....и трябват железни нерви и ЕДИНОМИСЛИЕ(..но не за удовлетворяване на лични и котерийни интереси).


    ПРЕДЛАГАМ АДМИНИСТРАТОРИТЕ ДА ОТВОРЯТ И ТАКАВА ТЕМА, НО ДА БЪДЕ ФОРМУЛИРАНА МНОГО ВНИМАТЕЛНО !!!!!
    Нека в нея се чуят различни мнения, но посоката да бъде само и единствено - Как отрасъла да стане държавна политика. И мненията да бъдат мотивирани. Без страх, че според някои тези мнения могат да прозвучат като ерес, или глупост. Затова е и форума - от всяко споделено мнение или направено предложение - да се вземе рационалното!
    Кратко , не ни трябват съмишленици и съидейници, трябват ни "СЪДЕЙСТВЕНИЦИ". Не е е моя мисълта а на покойния и велик Радой Ралин!

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Цитат Първоначално публикувано от yuri
    Колеги отворих нова тема в Предложения. Нека там разискваме тези въпроси, а тази да бъде само за неща свързани с Сдружението на пчеларите от клуб №1
    Няма да е зле, ако е възможно цялата дискусия да се премести в новата тема, за да може да се проследи цялата дискусия.

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •