Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 30
  1. #11
    Цитат Първоначално публикувано от Evgeni Petkov
    Разказваха ми случка, как цитиран от Вас г-н Бонев "фактор" влиза сутринта в РА на своя пчелин и пререждайки нещастниците, стояли цялата нощ, а и предищните нощи, на студа, да пазят ред и заявява, че спешно трябва да пътува до София и с министъра да пише новата тригодишна пчеларска програма :D и те с радост му дават първи да си подаде заявление! Тъжно, но факт!
    Евгени, хубаво правиш "евала" на Бонев, за смелостта и откровенността, той го заслужава, но ти защо не смееш да посочиш името на този "фактор". От какво се страхуваш?

  2. #12
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    Цитат Първоначално публикувано от Evgeni Petkov
    От какво се страхуваш?
    Е Юрий, Юрий ти все искаш всичко наготово. wink; Поинтересувай се, не са толкова опциите, нали си модератор. А защо да се страхувам, то си не само истина, а е вече пчеларски черен фолклор. И да ти напиша име, той няма да си вземе "бележка". "Повервай ми"! :D Все пак форумът е да се научи нещо добро, не "порочни практики". Та затова макар и да не на място още чакам форумец да сподели какъв е процента на ОК и/или Тимол в 100 мл.течен парафин за третиране с газова пушалка!

  3. #13
    Честно казано, мен лично въобще не ме интересува. Както не ме интересуват и програмите, изкупните цени на меда или цените на майките и отводките на пример. Въпроса е в това, че говорим за морал, достойнство, мъжка дума и т.н. Аз никога не съм се "притеснявал" да кажа това което мисля или искам да споделя. Не зависимо, че това много пъти е водило до спор с много колеги, които уважавам, не зависимо, че не споделят моето мнение. това че съм модератор, означавам че мога да изтрия или редактирам някое мнение, нищо повече. Не ме прави по-различен от вас. Имам много приятели пчелари и вероятно мога да науча въпросното име. Но стига сме говорили с недомлъвки. ако искаш да споделиш някаква информация или я споделяш възможно най-пълно и точно или изобщо не го правиш. Това някой чул нещо, някъде си, не е от полза на никого. А е само разтягане на локуми, в което ние българите сме царе. Нищо лично към теб.

    П.п. Залагам на Димо Димов .

  4. #14
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    [quote="Юрий Цветков"]Честно казано, мен лично въобще не ме интересува. Както не ме интересуват и програмите, изкупните цени на меда или цените на майките и отводките.

    Ама като не те интересува защо искаш да си казваш мнението?
    За какъв морал говориш или искаш да говориш за пчелари правещи няколко списъка, само и само да са с едно -две места по напред! Бил на 20-то в единия, а в другия на 18-и примерно и иска и на двете места да има ред. :D
    Ако ти като модератор виждаш форумът като средство за залагане, то ако е за коне, каракачански кучета или първочетене на книгата "Винету", и аз бих заложил. Но ако става дума да делиш пчеларите и да залагаш на един, добър- лош за сметка на други маргинали просто не си познал. Аз не залагам на никого, защото през тези години имам мнение за повечето и смятам, че тези хора са малко или повече меко да го кажа- неефективни и винаги са си поставяли личните си интереси пред общите. Но по горе съм писал, че точно това заслужават пчелари като теб, които не се интересуват как и кой ги, както е писал г-н Бонев -мандръца! И аз нямам нищо лично към теб, просто защото не те познавам, но ми прави впечатление, че във форума Пернати. ком по-добре се изявяваш!

  5. #15
    Имах в предвид, че вероятно говориш за Димо Димов, но ти изместваш разговора в друга посока. Както и да е. Жив и здрав.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Не знам за Евгени, но аз точо него имах предвид.

  7. #17
    Автор
    Регистриран
    19.11.2010
    Мнения
    196
    Пчеларски район
    Павликени-Сухиндол,
    От два дни имам проблем с интернет доставчика си, но чак така да "заспи" темата не бива! wink; Но можеше някой тези дни да се представи с ник примерно "лечков-пчела" и да ме подкрепи, ама явно и в югоизточна България имат проблеми с интернетдаставчиците си! :D
    Не, Юрий, нямах " в предвид" изобщо и мисъл за това което пишеш, но явно не съм се изразил правилно. Но както пишеш- както и да е! Идеята ми беше , че трябва да сме единни и не трябва да се" продаваме", ама нали ние не решаваме, защото сме ....пчелари!!!

  8. #18
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    ...бе форума е пчеларски, демек всичко свързано с отглеждане и работа с пчели...
    ....не разбирам що мешате пчеларството с изкуственото платено държавно субсидиране???

    ....накратко, ако имаше повече пчелари в тая сържава, тая трагикомедия пред районните ДФЗ-та немаше да я има.....та не моам да разберем що ревете за тоя ....чеп..., дето сами сте се наденали на него ????

    ....мисълта ми е, че ако освен и медари некои кандидатстващи са и пчелари личната им равносметка щеше да е друга и смешните репортажи пред ДФЗ-тата за парично гладните немаше да ги има :D

    ...ма секо зло, за добро....след 2 години ще купувам кошери на по 20 лв. от "програмисти" wink; :D

  9. #19
    Потребител
    Регистриран
    01.01.2012
    Мнения
    85
    Пчеларски район
    Североизточен
    Програмата е в 6та година.Колко кошера закупи по 20 лв.?

  10. #20
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    ...имаше оферти, ма нищо старо не вкарвам вкъщи wink; ......а "програмистите" ще са интересни след 2014 г......ма те така или иначе не пишат тук wink;

    ....тааааа, пак да питам що ревете, че зорлем и сами се надевате ?!?!?!?!?

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •