Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 49
  1. #21
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Става и от шперплат http://www.youtube.com/watch?v=gbze18yDWVQ

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Абе хора, не си давйте парите на вятъра. Има една приказка. Умният се учи от грешките на другите, а глупавия от своите.

  3. #23
    Наблюдател
    Регистриран
    06.12.2011
    Мнения
    44
    Г-н Бонев, с цялото си уважение към Вас .........но явно има хора във форума които даже не искат да бъдат глупави! Колегите му казват "НЕ НЕ НЕ" , но той "ами ако....".......хайде стига , че ми останаха само буквите за попържане на клавиатурата.......

  4. #24
    Значи вижте сега , аз съм начинаещ пчелар по професия дърводелец не мебелист :D по образование автоматизация на мебелната промишленост ЛТУ. Имам фири от ламинирани ПДЧ сигурно за 100 -тина кошера НО си направих първите кошери от иглолистен материал . Не знам от умните ли съм или от глупавите но аз лично кошер от ПДЧ голо облечено и каквото ще да е НЕ БИХ НАПРАВИЛ ЗА СБЕ СИ . Виж ако някой иска да си купи такъв С най-голямо удоволствие ще му направя :D ако иска имам избор на разцетки даже :D Кеф ти Венге кеф ти Орех и т.н.т. :D

  5. #25
    Колеги мисля че темата е изчерпана,аз разбрах това което ми бе нужно-благодаря на всички които се включиха

  6. #26
    Автор
    Регистриран
    14.05.2012
    Мнения
    138
    Здравейте и от мен колеги пчелари и мебелисти.Аз съм самоук мебелист, (ако може да се каже че съм мебелист но съм правил няколко нещо и продължавам да правя)отглеждам пчели от 12 години.В момента правя кошер от кофражни плоскости, не знам как се казват точно , от изрезки и смятам да го тествам няколко години поне една за да видя до колко ще издържи, обмислям варианта да го боядисам с фасаген но ще видим.
    бих искъл да ви го покажа но незнам как да кача снимката, като разбера ще ви го покажа.

  7. #27
    mityo79 като отвориш прозореца за писане на мнение, преди да натиснеш "Прати", точно под прозореца има "Добави снимка в мнението си". Кликваш върху този надпис и следваш указанията. Не е сложно.

  8. #28
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Цитат Първоначално публикувано от mityo79
    ...
    бих искъл да ви го покажа но незнам как да кача снимката, като разбера ще ви го покажа.
    Има цяла тема как се качват снимки,потърси и ще разбереш.

  9. #29
    Автор
    Регистриран
    14.05.2012
    Мнения
    138

    Не е сложно качването на снимка знам ,преди бях качвал но просто бързах и не видях къде трябва да отида.

    Кошерът е направен от изрезки и не е довършен, липсва му дъно, капака е направена само рамката, но общо взето повечето е готово.

  10. #30
    Цитат Първоначално публикувано от mityo79

    Не е сложно качването на снимка знам ,преди бях качвал но просто бързах и не видях къде трябва да отида.

    Кошерът е направен от изрезки и не е довършен, липсва му дъно, капака е направена само рамката, но общо взето повечето е готово.
    Ако е от водоустойчивия шпирплат ще има трайност ,но е доста тежък . Ако не е тежък значи не е водоустойчив ,а е обикновен шперплат с кафяво покритие . От снимката не може да се разбере.
    Ето ме във Фейса ! https://www.facebook.com/Ivo.Beekeeper

 

 
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •