Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 28
  1. #1

    КОНТАКТИ С ПЧЕЛАРИ ОТ ВАРНЕНСКО

    Бих желал да се запозная и да общувам с пчелари от варненска област,тъй като ми предстои да преместя пчеларския си бизнес там....Ще се радвам да се запозная и с колеги дърводелци от региона....

  2. #2
    Наблюдател
    Регистриран
    27.06.2012
    Мнения
    15
    Пчеларски район
    Варна
    Аз съм от Варна.

  3. #3
    Потребител
    Регистриран
    29.05.2012
    Мнения
    80
    аз съм от Шумен но пчелинат ми е в Каспичан

  4. #4
    благодаря на Марто,Shain и Борислав Александров....моят бъдещ пчелин ще е в района на с.Синдел....засега съм в процес на търсене на подходящо място за пчелина и обмисляне на формата и начина на преместването му....с удоволствие ще комуникирам с всички от региона !!!

  5. #5
    Потребител
    Регистриран
    01.03.2012
    Мнения
    90
    и аз съм от Варна от тази година се занимавам с пчеличките все още се уча и "прохождам"

  6. #6
    Автор
    Регистриран
    17.11.2010
    Мнения
    110
    Цитат Първоначално публикувано от Даниел Йорданов
    благодаря на Марто,Shain и Борислав Александров....моят бъдещ пчелин ще е в района на с.Синдел....засега съм в процес на търсене на подходящо място за пчелина и обмисляне на формата и начина на преместването му....с удоволствие ще комуникирам с всички от региона !!!
    Аз съм служил в поделението в с.Синдел и ако знаеш колко мангал има там........

  7. #7
    Мангалите в Синдел не ми пречат на пчеларството....само трябва да не използвам метални подставки за кошерите....а и там ми е късмета...да не мислите че ми е лесно да разпродавам пчелин граден 22 години в белоградчишко и да го почвам почти от нулата на ново място...ама съдба...плюс това не е казано непременно в Синдел да е пчелина...има наоколо и други села...

  8. #8
    Потребител
    Регистриран
    01.03.2012
    Мнения
    90
    Цитат Първоначално публикувано от Даниел Йорданов
    Мангалите в Синдел не ми пречат на пчеларството....само трябва да не използвам метални подставки за кошерите....а и там ми е късмета...да не мислите че ми е лесно да разпродавам пчелин граден 22 години в белоградчишко и да го почвам почти от нулата на ново място...ама съдба...плюс това не е казано непременно в Синдел да е пчелина...има наоколо и други села...
    Садово и Аврен не са лош район

  9. #9
    Бях изненадан че в авренските и синделските гори липата е слабо застъпена....

  10. #10
    Потребител
    Регистриран
    01.03.2012
    Мнения
    90
    Цитат Първоначално публикувано от Даниел Йорданов
    Бях изненадан че в авренските и синделските гори липата е слабо застъпена....
    на времето имаше много липа в тези райони но от както започнаха мангалите да берат цвят с брадвите направо липовите гори изчезнаха next_mad;

 

 
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •