Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 86 от 96 ПърваПърва ... 36768485868788 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 851 до 860 от общо 959
  1. #851
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Носталгия те е налегнала нещо!Удари едно червено вино! Да ти мине. И не се крий зад фейс и разни други там.
    Не ни натришай партийната пропаганда от там.Ако ни е мъка ще сме там .Ама нещо само ти прехвърляш простотиите от там.45 години стигат! На тебе 75 не ти ли стигнаха?
    Абе ти вечер, да не се връщаш от митинга в София нахъсен ,че ми се чекаш на -червения. Я се успокой.

  2. #852
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Абе ти вечер, да не се връщаш от митинга в София нахъсен ,че ми се чекаш на -червения. Я се успокой.
    Комунистическата душица не може се скри. Партийно поръчение ли имаш да ни агитираш за ТКЗС? Уж против.Уж не харесва.А все на към Партията -Държава го тегли. Давай! Давай в същия дух. Да ти лъсне червения гъз!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #853
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Комунистическата душица не може се скри. Партийно поръчение ли имаш да ни агитираш за ТКЗС? Уж против.Уж не харесва.А все на към Партията -Държава го тегли. Давай! Давай в същия дух. Да ти лъсне червения гъз!
    Ти май си карал института на лилов. Бях радетел на джендър идеологиите, сега съм острие на нинова, още нещо да ми вмениш. Вече изпъкна яко-гулем си.

    пп. крадеца вика : дръжте -крадеца. кой знае дядо ти що народ е пребил, да ги вкара в ткзс -то, та още сънуваш кошмари.

  4. #854
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас


    Братчет, това ти ли си.

  5. #855
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ти май си карал института на лилов. Бях радетел на джендър идеологиите, сега съм острие на нинова, още нещо да ми вмениш. Вече изпъкна яко-гулем си.

    пп. крадеца вика : дръжте -крадеца. кой знае дядо ти що народ е пребил, да ги вкара в ткзс -то, та още сънуваш кошмари.
    Явно имаш проблем с паметта! Преди не помниш какво си писал.Сега не помниш какво съм ти писал.Ако не е от възрастта трябва да се тревожиш.Та на думата.Цитирах ти полският президент Дуда , който сравни джендър идеологията с комунизма.Предлагам ти да го прочетеш и сам да се убедиш колко си прозрачен.
    А другото що пишеш са просто напразни напъни на оголената ти същност да се скрие зад празнословие и ...
    Да продължавам ли ?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #856
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията


    Братчет, това ти ли си.
    А ти сигурен ли си в това ,че руските ти приятели четат форума.Що ги търсиш тука.Питай в руския. А щом ти е и братовчед то много неща се изясняват.Преди те подозирах в червен уклон.Ама сега сам го потвърди.
    А да ни е честито!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #857
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Така докато си ги мерите кой е по червен, неусетно отклонихте вниманието от далеч по интересната тема, а именно: Може ли усмихнатия господин да продаде 1000 тона мед или не може и какво ще ви/ни струва това?
    А относно червеното, какво му е лошото? И аз съм от ЦСКА, даже и знаме имам, айде пукнете се от яд

  8. #858
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    ...
    Да продължавам ли ?
    Давай бе брадчет, ти си като латерна. Нареждаш си твоето и нито четеш ,нито вземаш отношение по темата. Захапа ми червения и няма пускане.

  9. #859
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Давай бе брадчет...
    Братовчед ти ли те спонсорира? Та давай. Та давай. Явно те е научил да ти дава.
    Братовчед ти да не е от тия що ги гонят днес? Не казаха в новините на кого са давали, но нещо май се изяснява след писанията ти.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #860
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Братовчед ти ли те спонсорира? Та давай. Та давай. Явно те е научил да ти дава.
    Братовчед ти да не е от тия що ги гонят днес? Не казаха в новините на кого са давали, но нещо май се изяснява след писанията ти.
    Предавам се, нищо не разбрах. От този профил "зуница" , пише някой, който не е у ред.

 

 
Страница 86 от 96 ПърваПърва ... 36768485868788 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •