Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 101 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 111 до 120 от общо 1002
  1. #111
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Адаш винаги можем да направим дегустация, дори в 6 и 30 сутринта щото който си обича работата я захваща овреме

  2. #112
    Цитат Първоначално публикувано от vencii Виж публикацията
    Адаш винаги можем да направим дегустация, дори в 6 и 30 сутринта щото който си обича работата я захваща овреме
    Адашко трябваше по рано да обясниш на колегата че нашето е само професионализъм.Дано само колегата да разбира от майтап.

  3. #113
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Колеги,още съм млад,но започвам да установявам една интересна обратно пропорционална зависимост - между жената и ракията,ако ма разбирате какво искам да кажа.За неразбралите да доуточня - колкото по-проклета,толкова повече ракия се консумира.То не е случайно,че в рекламите за алкохол, все мацки ни се усмихват.Като щракне капанчето и айдеее, всички на магазината за лекарство.
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  4. #114
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Аз като изпивам 1 литър на година да не би моята да е ангел

  5. #115
    Потребител
    Регистриран
    27.05.2013
    Мнения
    64
    Пчеларски район
    с.Брестово Ловешко
    Цитат Първоначално публикувано от vencii Виж публикацията
    Аз като изпивам 1 литър на година да не би моята да е ангел
    Дано не влиза и тя във форума, че ще ви слушат комшиите.-))))

  6. #116
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Е колега,трябва да разкриеш тайната си тогава щом само с един литър минаваш.Случайно да не работиш на стрелбище и да правиш мишените с лика на любимата,аа?
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  7. #117
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Казанджия съм и ми е писнало от алкохол

  8. #118
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.07.2013
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Странджа
    Е,това обяснява нещата.Едно време като ходех да питам за риба на даляните,рибарите ми викаха - "дай мръвка и ще ти намеря риба",в смисъл,че им е втръснало от рибата,независимо каква е и колко е вкусна.Та ти колега,дет се казва си се насадил малко на пачи яйца - хем казанджия,хем жената ангел,хем не си и ловец,че да я впишеш като злополука.Сал едни пчели си завъдил и сигурно всеки ден им показваш снимката на любимата,да и се нахвърлят ако мине наблизо .
    Който управлява знанието,управлява всичко!
    "С пари можеш да си купиш къща,но не можеш да създадеш дом,с пари можеш да имаш компания,но не и приятели,с пари можеш да си купиш лекарства,но не и здраве!" - китайска поговорка...
    "Повечето хора не искат свобода, защото е отговорност, а те се страхуват от нея" Зигмунд Фройд

  9. #119
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    То начини много, някой си отиват от гъби други от удар щото не искат да ядат гъби.

  10. #120
    За ракията ясно-писнало ти е,а що не не кажеш за виното!

 

 
Страница 12 от 101 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •