Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 23 от 31 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 221 до 230 от общо 305
  1. #221
    Почетен Автор
    Регистриран
    25.09.2010
    Мнения
    554
    Щом Вие го казвате,значи е така.

  2. #222
    Наблюдател
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    29
    Чакайте малко, ако са ти изрядни документите и има финансиране - подписваш договор и започваш да закупуваш отводки, кошери и т.н. - и подаваш заявление в РА, след това 100% ли е гаранция, че ще ти възтановят 80% от вложените пари?

    Има ли шанс да бъде отворена пак програмата и кога се очаква това?

    Ние вече оправихме документите и сега мислим по коя програма може да се пробваме.

    Ако се кан-ва по тази - може ли и по някоя от мерките по развитие на селските райони да се канд-ва пак с пчели?

  3. #223
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от taurus
    Чакайте малко, ако са ти изрядни документите и има финансиране - подписваш договор и започваш да закупуваш отводки, кошери и т.н. - и подаваш заявление в РА, след това 100% ли е гаранция, че ще ти възтановят 80% от вложените пари?

    Има ли шанс да бъде отворена пак програмата и кога се очаква това?

    Ние вече оправихме документите и сега мислим по коя програма може да се пробваме.

    Ако се кан-ва по тази - може ли и по някоя от мерките по развитие на селските райони да се канд-ва пак с пчели?
    Виж сега,не се сърди но,гледам имаш желание ама по така зададените въпроси имам усещането че си много назад с преставитеси за програмата?
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  4. #224
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Тази я отпиши и не кандидатствай по нея! Като измислите по коя друга да се пробвате - пускай се по нея.
    Working....

  5. #225
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Никога не съм кандидатствал по такива пчеларски програми. Като чета, как се разпределят предвидените за целта пари - по ред на подадените заявления си мисля, че който го е измислил това, заслужава да бъде съден или линчуван! Правилната методика според мен е да се приемат заявленията за подпомагане без ограничения за един разумно дълъг срок. След това се преглеждат документите на кандидатите и в крайна сметка, наличните пари за подпомагане се разпределят между всички кандидати с изрядни документи по предварително определената методика - на брой кошери, по равно или по някакъв друг начин.

  6. #226
    Наблюдател
    Регистриран
    09.01.2011
    Мнения
    27
    "..Правилната методика според мен е да се приемат заявленията за подпомагане без ограничения за един разумно дълъг срок. След това се преглеждат документите на кандидатите и в крайна сметка, наличните пари за подпомагане се разпределят между всички кандидати с изрядни документи..по равно.."

    НЕ БИВА ДА СЕ МИСЛИ ТАКА КОЛЕГА!!!
    АКО ТОВА, КОЕТО СИ ПИСАЛ СТАНЕ - ТО КАК ЩЕ ОТИВАТ ПАРИ ПРИ ИЗМАМНИЦИТЕ?!?
    ВСЕ ПАК ТЕ ЯВНО СА ПЪРВА ГРИЖА ЗА ДФЗ!!!

    от "Пчеларска програма" 2011-2013
    'бедни душици' с кошери стотици -
    за трети път ще смукнат по около 15 бондака ,
    а този с изрядните амбиции - да духа супата бонака!!!
    мързела - основен двигател на прогреса !

  7. #227
    Наблюдател
    Регистриран
    21.04.2011
    Мнения
    8
    Мисля, че на всички ще бъде интересно да разберем, колко заявления са приети и колко служители в съответните областни служби на ДФЗ приемаха заявленията.Мнение за квалификацията им и ефективността на обработка на документите.
    За гр.София - входирани 53 заявления , обработени от 8 служители или средно по 43,7 минути на заявление от един служител.
    Сами може да си направите изводите за квалификация и възможностите на служителите.

  8. #228
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    46-47 заявления в Стара Загора 8 служители

  9. #229
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    еййййй, че изгинете за едните пари :D

    .....а къде беха преди години "пчеларите" кога се не даваше и лев ?!?!?!?

  10. #230
    Цитат Първоначално публикувано от аз
    еййййй, че изгинете за едните пари :D

    .....а къде беха преди години "пчеларите" кога се не даваше и лев ?!?!?!?
    Тогава, не са и предполагали, че ще стават "пчелари".

 

 
Страница 23 от 31 ПърваПърва ... 132122232425 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •