Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 137
  1. #31
    Наблюдател
    Регистриран
    04.06.2011
    Мнения
    35
    Колко струва един такъв кошер - със дълбоко дъно и прашецоуловител? ... И откъде мога да си го поръчам?
    Jikata-OVECH

  2. #32
    Цитат Първоначално публикувано от Jikata-OVECH
    Колко струва един такъв кошер - със дълбоко дъно и прашецоуловител? ... И откъде мога да си го поръчам?
    Почти всеки производител може да ти го направи, но зависи с какво качество и на каква цена. Може да се обърнеш към Евгени Филимонов. Не знам какви са им цените, но изработката им е много добра.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв


    Това дъно ще струва между 40-50 лв, а отгоре върху него можем да добавим и ДБ и ЛР кошери.

  4. #34
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.01.2011
    Мнения
    209
    Пчеларски район
    Свищов
    Тия дни гледах едно клипче с интервю с Жечо Мурзов Дъното с което работи ми се видя доста просто и лесно за обслужване.Какво ще кажат за него по опитните колеги?

  5. #35
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    Цитат Първоначално публикувано от simo
    Тия дни гледах едно клипче с интервю с Жечо Мурзов Дъното с което работи ми се видя доста просто и лесно за обслужване.Какво ще кажат за него по опитните колеги?
    Пусни това клипче и ние да го видим. Може да стане коментар!

  6. #36
    Заслужил Автор
    Регистриран
    10.01.2011
    Мнения
    209
    Пчеларски район
    Свищов
    Цитат Първоначално публикувано от simo
    Тия дни гледах едно клипче с интервю с Жечо Мурзов Дъното с което работи ми се видя доста просто и лесно за обслужване.Какво ще кажат за него по опитните колеги?
    Пусни това клипче и ние да го видим. Може да стане коментар!
    http://vbox7.com/play:59bb354b

  7. #37
    Цеко Сифоня
    Guest
    Да си призная колега първоначално си помислих че човека не е в час или е забравил процедурата..И се подхилвах...Но после като се заслушах -толкова верни неща и то от човек който едва ли е на повече от 20 км.от мен -съжалявам че не го познавам -не съм прав така да мисля,май не сгреши с нищо и съжалявам че не го познавам лично.

  8. #38
    Модератор
    Регистриран
    06.10.2010
    Мнения
    2,300
    Пчеларски район
    Орестиада, Гърция
    Цитат Първоначално публикувано от evgeni.filimonov


    Това дъно ще струва между 40-50 лв, а отгоре върху него можем да добавим и ДБ и ЛР кошери.
    По-добре помисли и за обикновено мрежесто дъно с прашецоуловител. 40 лв не са малко. На масовия потребител му трябва нещо евтино, пък и практично. Ако има как прашецоуловителя да се комбинира с елементарна конструкция на дъно не по-високо от 6-7 см би било добре
    There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.

  9. #39
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    По-добре помисли и за обикновено мрежесто дъно с прашецоуловител. 40 лв не са малко. На масовия потребител му трябва нещо евтино, пък и практично. Ако има как прашецоуловителя да се комбинира с елементарна конструкция на дъно не по-високо от 6-7 см би било добре
    Колега,
    за масовия потребител има доста предложения, евтини и непретенциозни.
    Виждал съм кошери за 60 лв, рутов на 3 корпуса, като сложиш корпусите един върху друг, не пасват.
    Ние произвеждаме кошери с качество и цени за мераклии и хора търсещи предимно качествена изработка и функционалност.
    Поздрави

  10. #40
    Аз от гледна точка на потребител ще коментирам така
    Всеки производител е свободен да назове цената на продукта който изработва дори и да е космическа - все пак е негово творение , а аз като потребител(купувач)имам правото пък да избера кое за мен е по изгодното и така се целя в средата между качество на изработка и цена.
    Поздрави на всички и успехи.

 

 
Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •