Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 41
  1. #11
    От къде ги взимаш и на каква цена
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    kanor.Дай да видим какви продаваш.

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    29.05.2012
    Мнения
    80
    мойте майки са същите само дет са по дребни и по дебели ама като ги захранят ще станат едри :Д аа днес ми дойдоха 2 те майки но не можах да снимам отводката ми си направи маточници и след около 6 7 дена се люпят ама проблема ми е там че напръсках майките с ракия и кошерите и ся не щъкат толкова дали щот са мокри или ракията е силна или им пречи не знам тва чакам вие да го кажете а и ракията е първак :Д дано нещо да не съм направил че дадох 30 лв за 2 те майки утре ще снимам хем да видя дъл са живи след напиването :Д

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Вместо ракия в бъдеще ползвай маточина, мента или ментово масло.Мирише по-приятно и по-силно, а и не е вредно за пчелите.Спиртът не е най-безобидното нещо ,както за хората така и за пчелите.Всичко зависи от дозата и концентрацията.
    Като пчелар невярвам да си се оставил без маточина на пчелина.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #15
    Потребител
    Регистриран
    29.05.2012
    Мнения
    80
    не имам цяла поляна от половин дка но не можех да се сдобия със сокът и за толкова кратко време а и не знам не ми се блъскаше с чукчето толкова 1 та майка едва се движи но като я сложих в нова клетка и като по изсъхна взе да става дано да не съм и направил нещо и да се оправи че пак не ми се поръчва

  6. #16
    Цитат Първоначално публикувано от Shine
    не имам цяла поляна от половин дка но не можех да се сдобия със сокът и за толкова кратко време а и не знам не ми се блъскаше с чукчето толкова 1 та майка едва се движи но като я сложих в нова клетка и като по изсъхна взе да става дано да не съм и направил нещо и да се оправи че пак не ми се поръчва

    Кристияне ти ли си бре?????Какъв сок, мажи таванката и кошера с маточина.Нали 1 месец в Ф.Б. ти обяснявахме 10 човека какво да направиш

  7. #17
    Потребител
    Регистриран
    29.05.2012
    Мнения
    80
    аа не вие ми обяснявахте за търтофкта а не за тва и накрая никой не излезе прав а и свърши аз вече ги напръсках с ракия ако бяхте ми писали вчера

  8. #18
    я кажи със Жоро от кога ти казахме да налетиш търтовката????Даже човека ти предложи да дойде да ти я оправи

  9. #19
    Цитат Първоначално публикувано от Shine
    аа не вие ми обяснявахте за търтофкта а не за тва и накрая никой не излезе прав а и свърши аз вече ги напръсках с ракия ако бяхте ми писали вчера
    Ами защо не попиташ този, дето ти е казал да ги пръскаш с първак. Следващия път ползвай нафта, по силно мирише.

  10. #20
    ахахахахахаха :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •