Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 26
  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    30.05.2012
    Мнения
    74
    Колега, това, което не сте разбрали, е че става въпрос за електромагнетизъм. А антените за пренос на данни, повярвайте, излъчват много повече вълни, отколкото високоволтовите системи и съоръжения.

  2. #12
    Цитат Първоначално публикувано от павликянин
    Колега, това, което не сте разбрали, е че става въпрос за електромагнетизъм. А антените за пренос на данни, повярвайте, излъчват много повече вълни, отколкото високоволтовите системи и съоръжения.
    Напълно си прав колега,точно от тези вълни кръвното ми играе като лудо,машината ми за боядисване е със електростатика,а тази за декорация е някаква революция в техниката и нагрява детайли точно на този принцип с магнитните вълни.Кото работя повече от 6 часа на нея почвам да ходя като когато бях млад и злоупотребявах.

  3. #13
    Цитат Първоначално публикувано от doviciozo
    Цитат Първоначално публикувано от павликянин
    Колега, това, което не сте разбрали, е че става въпрос за електромагнетизъм. А антените за пренос на данни, повярвайте, излъчват много повече вълни, отколкото високоволтовите системи и съоръжения.
    Напълно си прав колега,точно от тези вълни кръвното ми играе като лудо,машината ми за боядисване е със електростатика,а тази за декорация е някаква революция в техниката и нагрява детайли точно на този принцип с магнитните вълни.Кото работя повече от 6 часа на нея почвам да ходя като когато бях млад и злоупотребявах.

    хахахахаха май и ти си повлиян от С. Витков и творчеството на Хиподил.А сега сериозно, кога най накрая аджеба Довицйозо, ще пуснеш малко записи, в нета на Ликвидатор?Преди години бая бира и ракия се пиеше в градинката на касетата, ама тази касета ми изчезна и от тогава не мога да намеря записи.Хвани се в ръце, и хвани качи нещо, да се върна в годините когато бях млад метъл и прохождащ рокер

  4. #14
    Автор
    Регистриран
    18.03.2012
    Мнения
    122
    Какъв електромагнетизъм ви гони бе колеги. Магнитното поле на земята е хиляди пъти по силно от всеки създаден от човека източник.
    "Въображението е по- важно от знанието"- Алберт Айнщайн.

  5. #15
    Потребител
    Регистриран
    30.05.2012
    Мнения
    74
    Магнитното поле на Земята е постоянно и животните и хората се раждат и умират с неговото въздействие, то не им влияе неблаготворно. Аномалиите въздействат и на живата, и неживата материя, типичен пример е Бермудският триъгълник. Появата на ново силно лъчение в някоя зона създава сериозен дискомфорт за живите същества, подложени на лъчението. Част от така наречените "слънчеви бури" представляват електромагнитни лъчения над нормалните, излъчвани от Слънцето, достигащи до нас, затова и много хора в дни на изригвания ходят като замаяни, при все, човекът не е чак толкова чувствителен. Та, какво ли би станало, ако на някое място има устройство, което създава всекидневни 24-часови електромагнитни бури?

  6. #16
    Наблюдател
    Регистриран
    04.03.2013
    Мнения
    45
    Пчеларски район
    Драгалевци

    Слаб градеж

    Здравейте,искам да попитам за съвет относно градежа.от две седмици съм с магазин ,който е с восъчни основи до сега са изградили 4 рамки и то не напълно.Преди седмица ги напръсках с захарен сироп и всъщност тогава се позасилиха да се качват горе ще ми кжетели какво да правя и каква е евентуално причината?Благодаря предварително.

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Слагай и сироп в хранилката и ще градят по бързо.
    Сега почва липата и ще се засилят.

  8. #18
    Наблюдател
    Регистриран
    21.02.2011
    Мнения
    48
    След като си с магазин не слагаи нито хранилка нито сироп,защото ще ти напълнят магазина с мед от захарен сироп.
    Просто изчакаи пашата,щом са почнали градеж в магазина значи ще има и мед!

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    15.06.2012
    Мнения
    20
    понеже сега е времето между двете паши и при мен е така.Сега като тръгне липата ще се активират.

  10. #20
    Нищо няма да сложат в магазина ако е суша както е при нас ще свалят сиропа доло в плодника..
    Si sapis, sis apis. (Ако си умен, бъди трудолюбив като пчела.) Луций Аней Сенека

 

 
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •