Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 90
  1. #21
    Автор
    Регистриран
    11.05.2014
    Мнения
    175
    Цитат Първоначално публикувано от Николай Христов-nikberk Виж публикацията
    Ако не е проблем след като ти пратят цената би ли я казал ,защото мисля да взимам втора машина,но се двоумя да не си ли я поръчам от Метковец или да ходя пак в Букурещ.
    Няма проблеми колега. Все още нищо не са ми пратили, но ако го направят ще споделя в темета веднага.

  2. #22
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Извинявай те че закъснях да изпратя адреса за разпечатващата машина.Наръсиха рапицата и пчелите полудяха.И аз със тях.Благодаря на Камен , че е намерил адреса и го е пуснал.Не знам в България този как ги прави.Дали не е гаражно изпълнение.Румънеца работи за една от най-големите немски фирми за пчеларски инвентар. Разгледайте сайта.

  3. #23
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	DSC04199.jpg
Прегледи:      1061
Размер:	144.1 KB
ID:	4038Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	DSC04193.jpg
Прегледи:      1056
Размер:	126.7 KB
ID:	4039
    Цитат Първоначално публикувано от мухозол Виж публикацията
    Извинявай те че закъснях да изпратя адреса за разпечатващата машина.Наръсиха рапицата и пчелите полудяха.И аз със тях.Благодаря на Камен , че е намерил адреса и го е пуснал.Не знам в България този как ги прави.Дали не е гаражно изпълнение.Румънеца работи за една от най-големите немски фирми за пчеларски инвентар. Разгледайте сайта.
    Коя е Румънската?

  4. #24
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Ники и аз съм Николай не знам тази машина каква е но знам че много български гаражни майстори са се опитвали да я копират но не са успели.КАМЕН КРУМОВ е написал адреса на румънската фирма и най важното че собствениците и те са били пчелари. Холандската машина е много хубава, но е скъпа за нас.

  5. #25
    Цитат Първоначално публикувано от мухозол Виж публикацията
    Ники и аз съм Николай не знам тази машина каква е но знам че много български гаражни майстори са се опитвали да я копират но не са успели.КАМЕН КРУМОВ е написал адреса на румънската фирма и най важното че собствениците и те са били пчелари. Холандската машина е много хубава, но е скъпа за нас.
    Това е най-добрата машина за мен!Имам я от 2011г.Не съжалявам за покупката и както съжалявах с предната машина "Сръбска" ,която имах.Два пъти ходих до Румъния ,защото не знаех ,че става със записване.Понеже системата на работа ми е такава,че я местя от фургон във фургон ,започна да ми натежава и затова се оглеждам за втора,а 1000лв. са си 1000лв.С машината на първата снимка в предния ми пост имах възможността да работя през изминалото лято и смело мога да кажа ,че по-нищо не отстъпваше на моята ,само дето е с 1000лв. по-евтина.И тук идва голямата дилема за мен,но тя ще изчака за следващия сезон ,защото сега инвестирам в нов фургон.
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри rsz_dsc02665.jpg‎  

  6. #26
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Това е човека и прави много други неща в пчеларската техника сигурно ти е показал и неговите фургони!!!Купих от него първата машина в България мисля че беше за 1500 Е и той изчезна от пазара??Попитах го защо го-няма и той ми отговори "много сте БЕДНИ в Турция продавам 3-4 машини на изложение"???Предполагам какъв е твоя проблем. Разхождам 180 -200 кошера с тях разпечатваща машина, центрофуга на ток пребивах се сега разхождам само магазини с пити и ми е по лесно.

  7. #27
    Благодаря за мнението! Имах парите в джоба когато бяха в Плевен и я продаваше за 1600$ ,но бях Впечетлен от Венер и не можех да проумея , че има и по- добро! Затова си платих ,но както казх Това е машинанта ! Най- добрата за мен! Колко семейства"Мухозол" мислиш ,че имам?

  8. #28
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Здравей аз съм от Плевен .Видях снимката с румънеца виждали сме се някъде спомням си че някога си казал че кошерите са на ремаркета и на всяко имаш стая за вадене на мед тогава ти казах че това е излишно .Честно бройката не помня и избягвам .

  9. #29
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.02.2011
    Мнения
    569
    Пчеларски район
    Резерват "Северозапад"
    Цитат Първоначално публикувано от Камен Крумов Виж публикацията
    Eто от тук МУХОЗОЛчо си купи разпечатвашата машина и центрофугата:
    http://www.apitotal.ro/RO/Descapacit...descapacit.htm
    Ексцентричната тридесет-рамкова центрофуга към момента струва 2020,00 евро.
    Keep Walking...

  10. #30
    Наблюдател
    Регистриран
    15.11.2010
    Мнения
    22
    Пчеларски район
    сандански
    Към Николай Христов
    Бихте ли казали, каква е марката на разпечатващата машина, алтернатива на Румънската ?

 

 
Страница 3 от 9 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •