Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 18
  1. #1

    ПОСЛЕДНО СБОГОМ

    На 27ми май пиян шофьор и зла съдба отнеха от родителите, близките и приятелите още едно прекрасно и обещаващо момче, в неговите 18 години едва що изправило глава да погледне възрастния свят очи в очи.
    Сякаш предчувствайки краткото време с което разполага, за последните 2 години Владимир се беше нагърбил с всичката работа която можеше и не можеше да свърши. Създаде свой малък пчелин, правеше си кошери, свърза се с най-известните ни и изтъкнати пчелари, направи лозе, изчисти и облагороди трънаци и пущинаци, засади грах и овощна градина, помагаше на мен и който го помолеше за помощ, работеше за да събере пари за образованието си и да помага на родителите. Четеше и попиваше всичко, мъчеше се сам да попълва празнините незапълнени от ужасната ни образователна система.
    Всичко това с вечна усмивка и радост, с любов към живота, природата, хората.
    Въпреки вечната нужда съпъстваща семейството беше горд и отказваше пари за помощ. Бяха му отвратителни пиянство и безделие.
    Не знам език с достатъчно и верни думи за да изразят мъката и обидата от жестоката несправедливост. Мъката души и задавя.

    Колеги,
    ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА НИ.
    "Спокойствие и само спокойствие" - Карлсон който живее на покрива.

  2. #2
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    625
    Вальо, моите най-искрени съболезнования за Владимир.
    Новината е ужасна, потресаваща.

    Нека пазим и ценим живота!

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    И от мен съболезнования.В такъв момент думите са безсилни да облекчът мъката......Остава ни да си поплачем на воля,НО живите трябва и да продължат да живеят въпреки непоносимата загуба.Още веднъж съболезнования.

  4. #4
    Потребител
    Регистриран
    17.01.2012
    Мнения
    73
    искрени съболезнования

  5. #5
    жалко за момчето, от това което чета е бил трудолюбив млад човек, а такива са вече рядкост

  6. #6
    Вальо, моите искрени съболезнования!

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,507
    Пчеларски район
    гр. Годеч - 780 м нв
    Валка, приеми и от мен моите най-искрени съболезнования. Това е нелепо, това не е честно. Колко сме безсилни в такива моменти.
    Мир и светлина на душата му и сила на вас близките.

  8. #8
    Наблюдател
    Регистриран
    06.08.2011
    Мнения
    29
    искрени съболезнования

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Тъжно! Много тъжно...

    Да почива в мир.

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Много тъжно. Много болно. Още един млад човек стана поредната жертва на пиян шофьор. Жалко за момчето.

 

 
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •