Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ В МОНТАНА

    Колеги миналата година това време, купих Кошер Дадан Блатов 10 рамков.Магазина се намира на пазара до автогарата.Магазина е в един гараж (безистен) на блок, алеята е еднопосочна и до магазина има и други малки магазинчета.Кошера е на няма и година а вече нищо не става от него.Целия се нацепи, дори и дъската на която кацат стана буквално на цепленки.С всеки изминал ден, го виждам как се пука и разпада.Съмнявам се да издържи до есента.До месец, два ще трябва да го сменя.Който реши да си купува от там кошери и какъвто и да е инвентар, да си отваря очите,да не се вайкате после като мен.Повече кракът ми няма да стъпи при тези мушенници

    Улицата мисля че се казва МИР, но не съм сигурен.По тази уличка, като тръгнеш от магазина и вървиш надолу, и все направо се стига до автогарата.Под магазина на кръстовището, продават риба на тротоара и бъчви.Дано колегите от нашия край са разбрали за кой магазин става дума.

  2. #2
    Потребител
    Регистриран
    07.10.2010
    Мнения
    61

    Re: НЕКОРЕКТНИ ТЪРГОВЦИ В МОНТАНА

    Цитат Първоначално публикувано от gillan
    Колеги миналата година това време, купих Кошер Дадан Блатов 10 рамков.Магазина се намира на пазара до автогарата.Магазина е в един гараж (безистен) на блок, алеята е еднопосочна и до магазина има и други малки магазинчета.Кошера е на няма и година а вече нищо не става от него.Целия се нацепи, дори и дъската на която кацат стана буквално на цепленки.С всеки изминал ден, го виждам как се пука и разпада.Съмнявам се да издържи до есента.До месец, два ще трябва да го сменя.Който реши да си купува от там кошери и какъвто и да е инвентар, да си отваря очите,да не се вайкате после като мен.Повече кракът ми няма да стъпи при тези мушенници

    Улицата мисля че се казва МИР, но не съм сигурен.По тази уличка, като тръгнеш от магазина и вървиш надолу, и все направо се стига до автогарата.Под магазина на кръстовището, продават риба на тротоара и бъчви.Дано колегите от нашия край са разбрали за кой магазин става дума.
    Аз също купих от този магазин един кошер ЛР, и отделно две дъна, два капака и две табли поотделно. За сега нямам наблюдение да са некачествени. Трябваше ми бързо да правя отводки. Като презимуват ще си кажа мнението. Мисля че ми казаха в магазина че ги доставят от Велинград.
    Живей както можеш, ако не можеш както искаш.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •