Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 135
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231

    Re: ПОДЕМНА КОЛИЧКА ЗА КОШЕРИ

    Цитат Първоначално публикувано от Николай Христов-nikberk
    По-случай Първи май пуснах количката в действие.

    Колега, каде може да се купи такава количка?

  2. #12

    Re: ПОДЕМНА КОЛИЧКА ЗА КОШЕРИ

    Колега, каде може да се купи такава количка?

    В Германия за около 2500 евро с винтоверт и в Украйна за 180 евро-ръчен.Има и в Чехия и в Словения и на др.места ,но всичко опира до средствата.

  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2013
    Мнения
    231

    Re: ПОДЕМНА КОЛИЧКА ЗА КОШЕРИ

    Цитат Първоначално публикувано от Николай Христов-nikberk
    Колега, каде може да се купи такава количка?

    В Германия за около 2500 евро с винтоверт и в Украйна за 180 евро-ръчен.Има и в Чехия и в Словения и на др.места ,но всичко опира до средствата.
    Говорих с Виталий, той те праща поздрави. Към края на февруари направих поръчка на него за 3 колички, може би ако има още някой ще допълня поръчка. На тебе мерси за помощ и почерпката от мен

  4. #14
    Наблюдател
    Регистриран
    27.06.2012
    Мнения
    15
    Пчеларски район
    Варна

    Re: ПОДЕМНА КОЛИЧКА ЗА КОШЕРИ

    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna
    Говорих с Виталий..... може би ако има още някой ще допълня поръчка.
    Аз бих се включил в такава поръчка. Ако искаш пиши тук или на ЛС на каква цена идва.

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    24.01.2013
    Мнения
    5
    Пчеларски район
    ОБЩ.ПОПОВО
    колега от Варна,как ще стане доставката до България от Украйна и колко ще струва? мога ли да се включа в заявката?

  6. #16
    Потребител
    Регистриран
    26.04.2011
    Мнения
    51

    Re: ПОДЕМНА КОЛИЧКА ЗА КОШЕРИ

    Цитат Първоначално публикувано от Bee Varna
    Цитат Първоначално публикувано от Николай Христов-nikberk
    Колега, каде може да се купи такава количка?

    В Германия за около 2500 евро с винтоверт и в Украйна за 180 евро-ръчен.Има и в Чехия и в Словения и на др.места ,но всичко опира до средствата.
    Говорих с Виталий, той те праща поздрави. Към края на февруари направих поръчка на него за 3 колички, може би ако има още някой ще допълня поръчка. На тебе мерси за помощ и почерпката от мен
    аз също проявявам интерес към тези подемни колички може да ме включиш
    нека се чуем тел. 0885060039 диан палов

  7. #17
    Наблюдател
    Регистриран
    31.01.2013
    Мнения
    7
    и аз ще се включа 0886320322

  8. #18
    Потребител
    Регистриран
    26.04.2011
    Мнения
    51
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz
    Вие хубаво се включвате ама някой включва ли ви или само заявявате желание?
    Питам защото си направих такава количка и ако имам време мога да изработя още някоя. Дайте да видя и точно коя количка поръчвате, че има доста модели.
    дай някакви координати , тел. за връзка

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Бързо си забелязал какво съм написал :D преди да го изтрия.Като помислих реших, че до есента едва ли ще ми остане време да правя колички пък и е по-добре да направя промените, които съм решил по моята и тогава ако някой иска да му направя същата. Иначе е възможно да стане така, че да има недоволни и т.н. Не е проблем да кача някое клипче, какво съм направил и да помагам ако някой иска да прави с размери или съвети. Изработката е доста трудоемка с голямо разнообразие от детайли използват се и доста видове профили и е трудно да се печели от това нещо и ако изработя още бройки по скоро ще е от желание да помогна от колкото за пари. Естествено няма да го направя безплатно.

  10. #20
    Потребител
    Регистриран
    26.04.2011
    Мнения
    51
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz
    Бързо си забелязал какво съм написал :D преди да го изтрия.Като помислих реших, че до есента едва ли ще ми остане време да правя колички пък и е по-добре да направя промените, които съм решил по моята и тогава ако някой иска да му направя същата. Иначе е възможно да стане така, че да има недоволни и т.н. Не е проблем да кача някое клипче, какво съм направил и да помагам ако някой иска да прави с размери или съвети. Изработката е доста трудоемка с голямо разнообразие от детайли използват се и доста видове профили и е трудно да се печели от това нещо и ако изработя още бройки по скоро ще е от желание да помогна от колкото за пари. Естествено няма да го направя безплатно.
    и въпреки всичко качи наистина някоя снимка или клип

 

 
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •