Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 15 от общо 15
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    Бях капарирал една двойна платформа за превоз на коли с идеята да я преправя за пчеларско ремарке,но като прочетох с какво ще ми се наложи да се сблъскам и се отказах.Май нещата ще отидат към втори стационарен пчелин,за съжаление.

  2. #12
    Автор
    Регистриран
    14.10.2010
    Мнения
    135
    Колега, виждам, че си от Шумен.Една от организациите която се занимава с издаване на сертификати, необходими за регистрация на трансформации и ремаркета е в Шумен.
    Няма забрана за регистрация на "самоделни" ремаркета.
    Има си изисквания, отиваш при тях, правят си оглед, замервания и отговаря ли на изискванията, издават сертификат с който си правиш регистрацията.
    Съвсем отделен е въпроса за пречките пред подвижното пчеларство!

  3. #13
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.01.2012
    Мнения
    267
    Пчеларски район
    Шумен
    Цитат Първоначално публикувано от Ruslan
    Колега, виждам, че си от Шумен.Една от организациите която се занимава с издаване на сертификати, необходими за регистрация на трансформации и ремаркета е в Шумен.
    Няма забрана за регистрация на "самоделни" ремаркета.
    Има си изисквания, отиваш при тях, правят си оглед, замервания и отговаря ли на изискванията, издават сертификат с който си правиш регистрацията.
    Съвсем отделен е въпроса за пречките пред подвижното пчеларство!
    Ако говориш за Тиат Шумен,не знам така ли се пише,ми казаха от кти че от няколко години няма право да узаконява самоделни ремаркета.

  4. #14
    Колега и аз съм от Шумен и познавам някой хора в ТИАТ ако решиш обади се ще идем да питаме как стоят нещата.тел.0894086103-може и по някоя бира да пием. :D :D :D

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    20.01.2012
    Мнения
    20
    Аз съм замислил нещо подобно. Ако искате да го обсъдим заедно. От Шумен съм. Тел. 0892326202. Стефан. Да пием по бира и да споделим?

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •