Този "втори слънчоглед" съм се оказал в дълбока заблуда и той е прецъфтял .. Има още съвсем малко, не съм махал магазините още и мисля да го направя чак след 1ви август, понеже го дават голяма жега, поне 40 градуса тук, да не ги стеснявам отсега още. Затова че ги оставам засега така, освен ако не е грешно, но вие може да кажете това. За меда, се чудех как най-добре се съхранява, понеже тези молци не прощават. Сега съм взел едни пласмасови кутии, които се затварят перфектно, обаче сигурно заради херметизацията, пак няма да е добре и това, понеже няма да има приток на въздух, така като се замислих.

П.С - сега и аз разбрах. Аз ги стеснявам и слагам зад преградната дъска. Обаче тази година ги разширих на максимален обем без преградна и сега есента като сложа преградна дъска и стесня, няма да може всичките да останат в кошера и ще трябва поне няколко да пренеса в склада. Така като се разширява на максимален обем, като че ли е по-неудобно за работа. Ако е 9 + 1 преградна дъска, има място за манипулации. Не знам кое е по-добре. Но ако са 9 пити + 1 преградна дъска за 10 рамков даданблат, става по - удобно за манипулации.