Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 3882

Разгънат преглед

  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Данчо, ти имаш хубаво лого. А,м чи питай/по точно–прочети/ и тогава пиши.Къде видя написано от мен за 10 рамки пило? За 8 рамки–да.Прочети ми поста пак, и ми се извини,тук,не на лични както правиш.Знай от мен,и да си удариш дупето в тавана не можеш да имаш 10 р пило в десетак на един корпус –плодник с магазин отгоре.Това пило съм го имал по това време/8 рамки/ в далечните години на Брежнев като първи на всички нас от соца.
    Не са изтървани Данчо.Сега започва интересното,два дена слънце накараха всички блокове да пожълтеят.И ще стане една машавица,не ми я пиши–праскови,череши,джан а,глухарче и за капак –рапица. А кажи ми какъв е този мед дето ще ми го дадат–бял/няма търговски вид/,не се втвърдява като изстинал туткал,маже се на филията като краве масло,ароматен е и няма подобен по този показател.Затова писах за объркването ми тази година. А не търся подобрения на рекорди,независимо на кого са.Робушките правят това което е в техен интерес,ако се получи рекорд,то е техен ,а не мой/или твой ,както си мислиш ти/.
    За тръвната си в голяма грешка.Когато се научиш да я ползваш както аз,няма да има нужда да залагаш капани,капанчета и да ползваш магически течности за примамки в тях. Тръвната ти дава всичко това на куп.
    Sory,Гогол,но магазина ако ти беше под корпуса можеше и на 10 да ти е кошера рамки пило...Аз слагам корпус на 9 не магазин,че да не стане като оня виц "10 бе 10..."А за това какво ще съберат няма се кахариш винаги можеш да им го върнеш като 1/4 и да изкяриш.Верно тръвните съм ги замразил временно защото имаше над 600кошера по край мен на радиус 3км...Защо да не се възползвам на готово от млада пчела?Да им изтриеш мислята е лесно за мен от как Чичо Гошо ме просветли да му е свято името и той самия.Кой какво иска да ми говори,тръвната е върха на пирамидата...
    Този пост е редактиран от jdrumev; 22.04.2021 в 23:42.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 13 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 13 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •