Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 196 от 390 ПърваПърва ... 96146186194195196197198206246296 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,951 до 1,960 от общо 3897
  1. #1951
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Мелиферо-вечно неразбраният
    Не ми трябват доказателства, не казвам че са ангели. Обаче и ангели да бяха, ако тия долу са пасмина, няма да се получи. Промяната трябва да е по всички етажи. От избата, през партера та до пентхауса, нали от долу отиват на горе

    п.п. е има и парашутисти, но и те са взети все от някой етаж
    Абе Мелиферко, кога долу не са били пасмина или пък кога ли са решавали нещо в държавата? Като и сега. Ако Бойко му писне или зависи какво ще го посъветват, хвърли чукалата и какво - народа/пасмината победи, но ако се заинати ще мачка наред и гък няма да му кажат. Не си мислете, че като извикат уууууу и готово. Промяна по етажите? Че тя промяната я има по всяко време - всички искат все повече и повече, но пасмината няма как да го получи, а отнякъде нагоре вече имат възможност и средства за да си създадат сами условията. Ето току що Бойко каза, че ако тези които викат отдолу им се даде да управляват и всичко щяло да тръгне към катастрофа. Според него няма кадърни вече. Той. Той е. От как свят светува всеки е искал да властва без значение на кой етаж е. Сценария е един и същи и само го въртим от началото към края и обратно.

  2. #1952
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ...Ето току що Бойко каза, че ако тези които викат отдолу им се даде да управляват и всичко щяло да тръгне към катастрофа. Според него няма кадърни вече. Той. Той е. ...
    Тия ти думи ми напомниха за една случка, но не помня дали съм я казвал в друга тема:

    "На брега на едно езеро седят Исус, Бойко Борисов и Барак Обама. Става Бойко и по водата, по водата и ... до другата страна на брега. След него става Исус и той по водата, та от другата страна. Последен тръгва Обама, прави три крачки и цопва във водата. Исус се обръща към Бойко:
    - Ти не му ли каза за камъните под повърхността?
    А Бойко:
    - Какви камъни, бе?"
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  3. #1953
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Абе Мелиферко, кога долу не са били пасмина или пък кога ли са решавали нещо в държавата? Като и сега. Ако Бойко му писне или зависи какво ще го посъветват, хвърли чукалата и какво - народа/пасмината победи, но ако се заинати ще мачка наред и гък няма да му кажат. Не си мислете, че като извикат уууууу и готово. Промяна по етажите? Че тя промяната я има по всяко време - всички искат все повече и повече, но пасмината няма как да го получи, а отнякъде нагоре вече имат възможност и средства за да си създадат сами условията. Ето току що Бойко каза, че ако тези които викат отдолу им се даде да управляват и всичко щяло да тръгне към катастрофа. Според него няма кадърни вече. Той. Той е. От как свят светува всеки е искал да властва без значение на кой етаж е. Сценария е един и същи и само го въртим от началото към края и обратно.
    Слънце, промяна в мисленето, в манталитета на Ганьо. За това говоря. Тоя дето смачка колелото, защото точно му е през дедовия какви ги върши, ако го сложим най-горе дали няма да си ги твори същите, само мащаба ще е различен. Щото читав горе трудно ще отиде. Първо - трудно се намират читавите, второ - още по-трудно се навиват.

  4. #1954
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Слънце, промяна в мисленето, в манталитета на Ганьо. За това говоря. Тоя дето смачка колелото, защото точно му е през дедовия какви ги върши, ако го сложим най-горе дали няма да си ги твори същите, само мащаба ще е различен. Щото читав горе трудно ще отиде. Първо - трудно се намират читавите, второ - още по-трудно се навиват.
    Това с манталитета и мисленето не го чувам за първи път, но хайде де - давайте да си го сменяме. Всеки си кара по неговия коловоз и мисли, че това е правилния път - най - правилния и никой не може да го отмести. А за най - горе малко не съм сигурен за ЧИТАВ. Както казваш читавия няма да се навие, че му е повечко акъла и разбира какво се получава, а този МАЛКО нечитавия просто се качва с ясната цел да гушне едни 4 млрд. http://svoboden-narod.eu/375/4-%D0%B...9%D0%BA%D0%BE/ Мислиш ли, че като си легне на диванчето и го терзаят мисли - абе тоз' народ как заспива гладен?

  5. #1955
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Слънце, промяна в мисленето, в манталитета на Ганьо. За това говоря. .
    Аааа момко,не съм убеден,че знаеш на 100%,за какво говориш.
    Виж,това е друга работа да обмениш думи,мисли с Героя
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри 20200704_120208.jpg‎  

  6. #1956
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Ачка както виждам вие ги обменяте само интуитивно тия мисли, комай? Ама сте убавииии.....
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #1957
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Абе Мелиферко, кога долу не са били пасмина или пък кога ли са решавали нещо в държавата? Като и сега. Ако Бойко му писне или зависи какво ще го посъветват, хвърли чукалата и какво - народа/пасмината победи, но ако се заинати ще мачка наред и гък няма да му кажат. Не си мислете, че като извикат уууууу и готово. Промяна по етажите? Че тя промяната я има по всяко време - всички искат все повече и повече, но пасмината няма как да го получи, а отнякъде нагоре вече имат възможност и средства за да си създадат сами условията. Ето току що Бойко каза, че ако тези които викат отдолу им се даде да управляват и всичко щяло да тръгне към катастрофа. Според него няма кадърни вече. Той. Той е. От как свят светува всеки е искал да властва без значение на кой етаж е. Сценария е един и същи и само го въртим от началото към края и обратно.
    Много е лесно да се слагат етикети,същата тази пасмина е мачкала на боиното поле за майка България всичките си комшии наред.Изнасяла е мед и пържола за цяла Европа,Българския лев е бил наравно с франка.След 40 години социализъм трудно се получават нещата,не случаино повечето от протестиращите са млади хора които не са отровени от социализама,

    М

  8. #1958
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от валко Виж публикацията
    Много е лесно да се слагат етикети,същата тази пасмина е мачкала на боиното поле за майка България всичките си комшии наред.Изнасяла е мед и пържола за цяла Европа,Българския лев е бил наравно с франка.След 40 години социализъм трудно се получават нещата,не случаино повечето от протестиращите са млади хора които не са отровени от социализама,

    М
    Валко, нещо не четеш правилно текста в постовете. С Перко започнахме тук една приказка и вмъкнахме една дума с която много често се нарича простия народ от височайшите особи, когато забравят, че и те са били някъде там. Та мисълта ми беше, че никой не я зачита тъй наречена пасмина и докато си уука, то горе си правят пачките. Както виждаш правят си разни маневри и хич не ги е еня какво мислят долу. Заповед за маски, заповед за без маски, отваряме заведения, затваряме заведения, приемане на оставки, отлагане на оставки.....и т.н.. А какво каза Бойко - кой бе? - кой от тези може да управлява? Тези - демек пасмината. Вярваш ли, че аз не знам какво е правил българският народ някога, но тогава е воден от пълководци,. А сега? Сега ни правят за смях пред целия свят. Та не аз смятам българския народ за пасмина и не съм слагал етикет на никой, а точно обратното - наблегнал съм на думата, че именно никой няма да се съобрази с народа.

  9. #1959
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    Вземете прочетете малко за управление на масите, пък след това говорете какво искал и не искал народа или какво мислил че иска.

  10. #1960
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от ivootur Виж публикацията
    Вземете прочетете малко за управление на масите, пък след това говорете какво искал и не искал народа или какво мислил че иска.
    С един кратък пост можели да ни опишеш как се управляват масите..., че ми стана интересно твоето предложение.

 

 
Страница 196 от 390 ПърваПърва ... 96146186194195196197198206246296 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (1 потребител (и) и 7 гост (и))

  1. maxtop

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •