Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
Луд умора няма. Шегувам се.
Казваш, че семействата са ти много - ето, природата ти дава нишан - ликвидирай го. Толкова усилия за нищо.
Натам отиват нещата, но аз просто се чудя как е възможно и какво се случва. Писал съм .. Може да обобщя цялата информация за този кошер. И да я пусна. ................. Последно съм решил да пробвам да придам майка, въпреки че още предния път Трендафил ми каза че не е добра идея и да дам пита с пило. Въпреки че го правих 2 пъти нищо не стана. Сега с майката най-много да се набутам, ама я поръчах и просто ще пробвам, да видя какво ще стане.

На 90 процента съм сигурен че е най-добре да ходя да ги тръсна.

Друго нещо което стана при мен е че от тази седмица пият много по-малко вода от поилките отколкото преди това.

Тука тази жега не спря, 35-36 градуса, но мисля че след 2-3 дни, времето най-накрая ще започне да се пооправя, но всичко е изсъхнало. Аз съм ги оставил на плодник и с по половин магазин мед тази година . Реших по - късно да махна тези магазини. Все си мислех че ще приберат меда от магазините докато гледат пило, ама засега има още, почти не са пипали, а паша няма никаква.