Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 390 от 390 ПърваПърва ... 290340380388389390
Резултати от 3,891 до 3,892 от общо 3892
  1. #3891
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Има и добър вариант...акацията в някои райони не е разтворила добре още и ще изчака дъжда. След него ще разцъфне и АКО пчелите не са изпаднали в роево през това време е възможно и много нектар да вкарат. Акацията ще се напои и ще отделя добре, а и температурите ще се вдигнат...ха, дано....

    Без да те четкам, отново си прав.
    Имам снимки от днес, но трябва да ги форматирам, за да ги кача тук, че сървъра не пуска "оригинала"

  2. #3892
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    664
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Какво да те съветваме, знаейки, че ти си правиш това, което си наумиш. Въпреки това, ще ти кажа, че си закъснял с магазините! Е, ако не друго, поне ще има бол рояци.
    Аз последно ги гледах преди седмица или 10 дни и ги доразширих на целия обем не бяха към този момент толкова силни за магазин и нямаше чак толкова нектар. Еее имаше 2 кошера, които можеше да разширя, но заради времето което предстоеше, реших да направя всичко накуп сега .. А пък и чаках акацията с няколко дни по-късно. Исках да пробвам и един, два с демариране, обаче при тези ниски температури, не ми се прави това... някой друг път ще е

 

 
Страница 390 от 390 ПърваПърва ... 290340380388389390

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 10 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (2 потребител (и) и 8 гост (и))

  1. The Chef,
  2. Кънев

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •