Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 167 от 389 ПърваПърва ... 67117157165166167168169177217267 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,661 до 1,670 от общо 3884
  1. #1661
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Имаше хора които редовно третират за нозема с по голям опит и знания,но имаха по големи загуби и от мен.Не е ноземата според мен.
    Ако е нозема,щяха да се изходят и да се приберът,както и да осмърдят пчелина.Ако е вирус,сигурно изобщо нямаше да се стигне до изхождане.Сигурното е,че ги е понапънало,усетили са меко време и....и свалят гащите.И тъкмо са ги свалили,слънцето се скрива зад облак,температурата пада с 2-3 градуса и...и студа ги е сварил със свалени гащи...

  2. #1662
    При мен силните семейства са ОК, но отводките са останали с малко мед. Голямо месене падна днес. Имам две жертви. Калбото е тръгнало по средата отдолу стигнало до горе и умряло, а напред и на зад пълно с мед. Бяха зазимени на 5 рамки ДБ, а калбото на 3 рамки е умряло.

  3. #1663
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от _Александър_ Виж публикацията
    При мен силните семейства са ОК, но отводките са останали с малко мед. Голямо месене падна днес. Имам две жертви. Калбото е тръгнало по средата отдолу стигнало до горе и умряло, а напред и на зад пълно с мед. Бяха зазимени на 5 рамки ДБ, а калбото на 3 рамки е умряло.
    Добре де.В средата питите,маломедни ли бяха?

  4. #1664
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Добре де.В средата питите,маломедни ли бяха?
    И защо са се насочили нагоре?Най вероятно,търсят и топлина.За теб,каква е вероятната причина?

  5. #1665
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    И защо са се насочили нагоре?Най вероятно,търсят и топлина.За теб,каква е вероятната причина?
    Много въпроси, карай яваш, че колегата сега пакетира питките.

  6. #1666
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Много въпроси, карай яваш, че колегата сега пакетира питките.
    Атанасов нещо ми ми спамиш в темата и раьона.А бегай си на юг изток там е царството на инверта.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #1667
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    Добре де.В средата питите,маломедни ли бяха?
    Не мисля. по това което е останало от двата края, венеца е бил почти до средата.

  8. #1668
    Цитат Първоначално публикувано от mici-92 Виж публикацията
    И защо са се насочили нагоре?Най вероятно,търсят и топлина.За теб,каква е вероятната причина?
    Защо не са тръгнали от предния или задния край... не знам за първи пат ми се случва. Че не е толкова силно семейството не е.

  9. #1669
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Много въпроси, карай яваш, че колегата сега пакетира питките.
    г-н ch.atanasov забелязвам че хумора напира във вас, споделете на какво се дължи това? Ако има нещо което не съм забелязал кажете, или сте объркали темата?

  10. #1670
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от _Александър_ Виж публикацията
    г-н ch.atanasov забелязвам че хумора напира във вас, споделете на какво се дължи това? Ако има нещо което не съм забелязал кажете, или сте объркали темата?
    Хайде без г-н, нали сме колеги. Нямах лоши мисли, само предупредих колегата да не чака бързи отговори, че си зает. Като гледам часовата разлика- познал съм.

 

 
Страница 167 от 389 ПърваПърва ... 67117157165166167168169177217267 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •