Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 223 от 389 ПърваПърва ... 123173213221222223224225233273323 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,221 до 2,230 от общо 3887
  1. #2221
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Адашче, сложи едно А след последната буква и става.
    п.п. След това видях че си я дописал в следващия пост.Извини ме!

    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  2. #2222
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,234
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    От колко години имаш буркани в колекцията си?
    За съжаление, само от 5.

  3. #2223
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    За съжаление, само от 5.

    Снимки... Снимки... Снимки... Снимки... Снимки...................................... .................................................

  4. #2224
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Аз да се вържа на Друмев, ехе-ей-й-й-й-й... Нивото му е къде, къде, къде, къде, оф-ф-ф-ф, толкова надолу, че не се вижда бе! Въпросът е, че просто се опитвам да внасям настроение и да вдигам акциите на форума - Дончев да ми пише шестица, ако може. Пък туй, че Друмев се е вързал на приказките ми и е отговорил, доказва истината, кой наистина се връзва.

    Благодаря, все пак, за термина церебрална констипация, дето си го измислил, че и в психологията не вярвам да има такова животно! Аз на другаря Друмев, му правя чисто и просто, желаейки му само доброто и господнето благоволение, екзистенциална мозъчно неврална, кванти-квадро епихолограмна сърдечно чакрова и мозъчна терапия, за да влезе в крак и осъзнае, къде въобще се намира! Капише!!! В един момент, като скочи Висшия Аз на нашия Друмев директно от 5D в 3D и направи директна връзка с онуй нящу, дето е в съвременното му тяло, ще видиш, как другаря Друмев така ще се промени, че няма да го познавате. Все едно е прочел класическата новела "Цветя за Елджернон" и е станал пряк участник в исказа.

    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #2225
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията

    Е тва днеска ми е втората шестица! А кажи сега, че не съм отличник. Мерси Друмев! Да си жив и здрав още дълги години, че да има кого да таковаме!

  6. #2226
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Е тва днеска ми е втората шестица! А кажи сега, че не съм отличник. Мерси Друмев! Да си жив и здрав още дълги години, че да има кого да таковаме!

    Къде викаш,че пчеларстваше?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #2227
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Къде викаш,че пчеларстваше?

    Продължаваш да нахалстваш с въпрос от преди две страници. Ама пак ще отговоря честно, североизтока.

    Що питаш, че не ми е ясно?

  8. #2228
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,234
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Снимки... Снимки... Снимки... Снимки... Снимки...................................... .................................................
    Снимките не са проблем.Ама с тез технологии хич ме няма. Компютър нямам, а с телефона въобще не знам дали мога да ги кача.

  9. #2229
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Продължаваш да нахалстваш с въпрос от преди две страници. Ама пак ще отговоря честно, североизтока.

    Що питаш, че не ми е ясно?

    Деменция имам..
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #2230
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Снимките не са проблем.Ама с тез технологии хич ме няма. Компютър нямам, а с телефона въобще не знам дали мога да ги кача.

    То направо като едно време. От всеки казан по две шишета в дълбокия резерв. И след двайсет години, ей ти 40-50 бутилки чудесно отлежало двайсетгодишно домашно. Ама за жалост в къщи като подкарахме още през 90, като станах голям и татко, бързо, за около две години, нищо не остана. Добре, че баба ми дето вари рикийцата не разбра, щото беше вече немощна и не можеше да слиза в мазето!

 

 
Страница 223 от 389 ПърваПърва ... 123173213221222223224225233273323 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •