Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 222 от 389 ПърваПърва ... 122172212220221222223224232272322 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,211 до 2,220 от общо 3884
  1. #2211
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,232
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov Виж публикацията
    Ще си позволя да те поправя - малко бъркаш нещата - между годност и трайност има разлика... Иначе мога само да добавя към поста на бат Тянко - като хранителен продукт пчелният мед е с 2 години годност
    Може и да бъркам. И значи какво излиза.......,че меда след 2г. Е негоден за консумация. Аз всяка година, от какъвто мед вадя, оставям по 2-3 буркана. Не съм ги отварял, но довечера ще погледна.

  2. #2212
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от ndm Виж публикацията
    Брато, що са вързваш, това е стандартния въпрос след церебралната констипация.

    Аз да се вържа на Друмев, ехе-ей-й-й-й-й... Нивото му е къде, къде, къде, къде, оф-ф-ф-ф, толкова надолу, че не се вижда бе! Въпросът е, че просто се опитвам да внасям настроение и да вдигам акциите на форума - Дончев да ми пише шестица, ако може. Пък туй, че Друмев се е вързал на приказките ми и е отговорил, доказва истината, кой наистина се връзва.

    Благодаря, все пак, за термина церебрална констипация, дето си го измислил, че и в психологията не вярвам да има такова животно! Аз на другаря Друмев, му правя чисто и просто, желаейки му само доброто и господнето благоволение, екзистенциална мозъчно неврална, кванти-квадро епихолограмна сърдечно чакрова и мозъчна терапия, за да влезе в крак и осъзнае, къде въобще се намира! Капише!!! В един момент, като скочи Висшия Аз на нашия Друмев директно от 5D в 3D и направи директна връзка с онуй нящу, дето е в съвременното му тяло, ще видиш, как другаря Друмев така ще се промени, че няма да го познавате. Все едно е прочел класическата новела "Цветя за Елджернон" и е станал пряк участник в исказа.

  3. #2213
    Автор
    Регистриран
    03.02.2019
    Мнения
    191
    Пчеларски район
    с. Варвара, обл. Пазарджик
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Може и да бъркам. И значи какво излиза.......,че меда след 2г. Е негоден за консумация. Аз всяка година, от какъвто мед вадя, оставям по 2-3 буркана. Не съм ги отварял, но довечера ще погледна.
    Най-много капачката да ръждяса.

  4. #2214
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Аз всяка година, от какъвто мед вадя, оставям по 2-3 буркана.
    От колко години имаш буркани в колекцията си?

  5. #2215
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Аз да се вържа на Друмев, ехе-ей-й-й-й-й... Нивото му е къде, къде, къде, къде, оф-ф-ф-ф, толкова надолу, че не се вижда бе! Въпросът е, че просто се опитвам да внасям настроение и да вдигам акциите на форума - Дончев да ми пише шестица, ако може. Пък туй, че Друмев се е вързал на приказките ми и е отговорил, доказва истината, кой наистина се връзва.

    Благодаря, все пак, за термина церебрална констипация, дето си го измислил, че и в психологията не вярвам да има такова животно! Аз на другаря Друмев, му правя чисто и просто, желаейки му само доброто и господнето благоволение, екзистенциална мозъчно неврална, кванти-квадро епихолограмна сърдечно чакрова и мозъчна терапия, за да влезе в крак и осъзнае, къде въобще се намира! Капише!!! В един момент, като скочи Висшия Аз на нашия Друмев директно от 5D в 3D и направи директна връзка с онуй нящу, дето е в съвременното му тяло, ще видиш, как другаря Друмев така ще се промени, че няма да го познавате. Все едно е прочел класическата новела "Цветя за Елджернон" и е станал пряк участник в исказа.
    6
    ...............

  6. #2216
    Заслужил Автор
    Регистриран
    02.09.2016
    Мнения
    361
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    6
    ...............

    Благодарско за огнената шестица! Сполай ти!

    Обаче, забелязваш ли как въпросният Друмев мълчи и се спотайва?

  7. #2217
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Благодарско за огнената шестица! Сполай ти!

    Обаче, забелязваш ли как въпросният Друмев мълчи и се спотайва?
    Оправяйте се. Само не се превръщайте на комбайни. Комбайн - машина за СЛАМА/ПЛЯВА.

  8. #2218
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Аз да се вържа на Друмев, ехе-ей-й-й-й-й... Нивото му е къде, къде, къде, къде, оф-ф-ф-ф, толкова надолу, че не се вижда бе! Въпросът е, че просто се опитвам да внасям настроение и да вдигам акциите на форума - Дончев да ми пише шестица, ако може. Пък туй, че Друмев се е вързал на приказките ми и е отговорил, доказва истината, кой наистина се връзва.

    Благодаря, все пак, за термина церебрална констипация, дето си го измислил, че и в психологията не вярвам да има такова животно! Аз на другаря Друмев, му правя чисто и просто, желаейки му само доброто и господнето благоволение, екзистенциална мозъчно неврална, кванти-квадро епихолограмна сърдечно чакрова и мозъчна терапия, за да влезе в крак и осъзнае, къде въобще се намира! Капише!!! В един момент, като скочи Висшия Аз на нашия Друмев директно от 5D в 3D и направи директна връзка с онуй нящу, дето е в съвременното му тяло, ще видиш, как другаря Друмев така ще се промени, че няма да го познавате. Все едно е прочел класическата новела "Цветя за Елджернон" и е станал пряк участник в исказа.
    "Аз да се вържа на Друмев"
    Ха-ха-......ха..

  9. #2219
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    във Ферган
    Адашче, сложи едно А след последната буква и става.
    п.п. След това видях че си я дописал в следващия пост.Извини ме!

  10. #2220
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    590
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    ... Аз всяка година, от какъвто мед вадя, оставям по 2-3 буркана...
    Това наистина е страхотна идея! Добре си се сетил!

 

 
Страница 222 от 389 ПърваПърва ... 122172212220221222223224232272322 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •