Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 102 от 391 ПърваПърва ... 25292100101102103104112152202 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,011 до 1,020 от общо 3910
  1. #1011
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Сега да нема роево цял сезон в един пчелин.Всички тук знаят кога има най много роеве.Ти август колко роя до сега имаш хванати?Аз бих те поправил 1.04

  2. #1012
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Сега да нема роево цял сезон в един пчелин.Всички тук знаят кога има най много роеве.Ти август колко роя до сега имаш хванати?Аз бих те поправил 1.04
    Ясно ,щом така казва спеца. Август имам хванат един рой, ама ако не ги пазя щеше да избяга. Представям си колко съм изтървал април.

  3. #1013
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ясно ,щом така казва спеца. Август имам хванат един рой, ама ако не ги пазя щеше да избяга. Представям си колко съм изтървал април.
    То и аз не съм хващал Април,но пък видях тая година маточници края на февруари.Бай Върбан маточника казваше,,щом има маточник ще има и рой,,

  4. #1014
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Днес пак горещо,но децата от сутринта работят като за световно.Оказа се,че липата е смесена с мана при нас.Медът е много рядък за липа,дали не е омешан и от слънчувката или акация/да са качили от плодниците/?

  5. #1015
    Почетен Автор
    Регистриран
    05.10.2012
    Мнения
    521
    И при нас много рядък меда от липа, въпреки че е запечатан, но на 100 % не е чиста липа, по вероятно е омешен със слънчогледа и ливада.

  6. #1016
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от Rado76 Виж публикацията
    .Забавачница било в форума!Лично аз съм страшно доволен от форума научих много когато имах проблеми.
    Радо 76,какво обидно има в това мое сравнение за форума?Или оставам с впечатлението ,че не знаеш какво е значението/съдържанието/ на тази дума.Какво се прави в забавачницата?–Ами,децата правят първите стъпки т.е. те се учат.Какво правим ние във форума?–Също се учим.Ти самия го потвърждаваш с написаното.Помисли малко по–трезво,а не да следваш сляпо общия негативизъм на някои,към някого затова че казва нещата право в очите.Имах впечатлението,че си реален и не робуваш на максимамата– Ти ми даде,аз също ще ти дам.Остави я за слабите духом.Ти не си.Успех,Радо!!!

  7. #1017
    Потребител
    Регистриран
    03.03.2016
    Мнения
    96
    Пчеларски район
    обл. Ловеч
    Вчера в 23,30 часа е плющял град на пчелина с големина на кокоше яйце майка казва че всичко е помляло, стъкла по къщата, остъклението, цигли по покрива, на асмалъците останало тук там листо - всичкото грозде на земята, домати, пипери, картофи всичко е набито в земята и е тотал щета... на кошерите всичките ламарини на капаците били начукани и надупчени не стига и това ами към 02.00 часа е изплющяла светкавица някъде около къщата и от нея комина тупнал на земята...
    днес от сутринта вали и не спира..

  8. #1018
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Това къде е?Що то вчера вечерта отиде към северозапад градушката.

  9. #1019
    Потребител
    Регистриран
    03.03.2016
    Мнения
    96
    Пчеларски район
    обл. Ловеч
    В Ловешко, големи поражения има като започнеш от гр.Левски, гр.Летница, с.Вълчи трън, с. Дойренци, с. Дренов, с.Владиня, с.Слатина, с.Славяни, с.Лисец в този така наречен улей пораженията са от счупени стъкла на къщи, стъкла на коли, потрошени цигли и керемиди, и в градините е леж

  10. #1020
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Обадиха ми се колеги от Горна Оряховица и Добри Дял.Градушката е била колкото яйце там.Големи поражения и там е имало.

 

 
Страница 102 от 391 ПърваПърва ... 25292100101102103104112152202 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (1 потребител (и) и 10 гост (и))

  1. Георги Куров

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •