Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 24 от общо 24
  1. #21
    Автор
    Регистриран
    11.05.2014
    Мнения
    175
    Цитат Първоначално публикувано от pepoing Виж публикацията
    Здравейте
    Преди известно време и аз ги открих из мрежата тези кошери на Анел. Ще чакам отзиви от вас, но първо можете ли да споделите от къде ги закупихте и на каква цена.
    Понеже аз се опитах да поръчам от сайта на Анел на една цена доста примамлива, мисля че беше някъде към 45 евро и след това с мен се свърза една жена от София , която била официален представител на Анел, която ми искаше нещо от порядъка на 140-145 лева не помня точно. Разликата ми се видя доста голяма и затова не поръчах пък и трябваше да платя и за доставка до Силистра, която ще е и тя 15-20 лева.
    Поръчвам ги от ТУК за актуални цени може да се свържете със тях. Вярно е по скъпи са от дървените. Цените на отделните елементи не ги помня на всички, но цената на корпуса е 40 лв. това е което помня със сигурност.

  2. #22
    Наблюдател
    Регистриран
    03.10.2010
    Мнения
    17
    Пчеларски район
    с. Брестовене, общ. Завет
    Някой пробвал ли е да се свърже с тая фирма Биохон, която предлага пластмасовите кошери? В сайта си имат само имейл. Аз им писах преди време но нямам отговор. А иначе имам 5 такива кошера, които вече втора година успешно пчеларствам. Прави ми впечатление, че рано на пролет, пчелите по-бързо се развиват.

  3. #23
    Автор
    Регистриран
    11.05.2014
    Мнения
    175
    Цитат Първоначално публикувано от rudy69 Виж публикацията
    Някой пробвал ли е да се свърже с тая фирма Биохон, която предлага пластмасовите кошери? В сайта си имат само имейл. Аз им писах преди време но нямам отговор. А иначе имам 5 такива кошера, които вече втора година успешно пчеларствам. Прави ми впечатление, че рано на пролет, пчелите по-бързо се развиват.
    Преди време и аз им търсех телефона тъй като се интересувах от цената на пластмасовите рамки, но и така не го намерих. А отговор на няколко писма който изпратих със запитване така и не получих. Да попитам тъй като не съм работил с ЛР кошери, а съм и начинаещ. На колко корпуса да ги комплектувам на 2 или 3, или може би това зависи от пашата в района? Благодаря и лек ден на всички.
    Този пост е редактиран от asti; 18.11.2014 в 08:27.

  4. #24
    Наблюдател
    Регистриран
    03.10.2010
    Мнения
    17
    Пчеларски район
    с. Брестовене, общ. Завет
    Много зависи от пашата в района на пчеларстване, като се работи с еднакъв размер корпуси тогава е на- лесно, защото са взаимозаменяеми, и винаги е хубаво да си имаш резервен инвентар.

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •