Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 15 ПърваПърва ... 31112131415 ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 143

Тема: Мравки

  1. #121
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Не знам.В купчините глупости, които предъвкваме ежедневно явно съм пропуснал.
    Е щом е така; има фейсгрупа с това име ако искаш разгледай я. Иначе създателя на въпросния препарат твърди ,че 100% лекува Нозема, ама е гледано само на микроскоп. Аз съм питал за некакви по задълбочен изследвания ама ясен отговор нема
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  2. #122
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Е щом е така; има фейсгрупа с това име ако искаш разгледай я. Иначе създателя на въпросния препарат твърди ,че 100% лекува Нозема, ама е гледано само на микроскоп. Аз съм питал за некакви по задълбочен изследвания ама ясен отговор нема
    Цените ги видях, но начина на приложение НЕ. Защо не пишат всичко, че да е ясно? Все мъгла.

  3. #123
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Цените ги видях, но начина на приложение НЕ. Защо не пишат всичко, че да е ясно? Все мъгла.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Screenshot_2021-02-10-16-25-06-729_com.facebook.katana.jpg
Прегледи:      60
Размер:	134.4 KB
ID:	10671
    .........
    Снимайте бързо и да я махам да не види ДД че ми умре далаверата
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  4. #124
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Цените ги видях, но начина на приложение НЕ. Защо не пишат всичко, че да е ясно? Все мъгла.
    Ти като , че не си чел обявите на пчелната въшка? Целта е да се продава! Дали върши работа? Да му мисли, който плаща.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #125
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ти като , че не си чел обявите на пчелната въшка? Целта е да се продава! Дали върши работа? Да му мисли, който плаща.
    Не, че не знам отговора, но да питам. Какво казала онази жена?

    П.П. Дори си мисля, че знам какво съдържа.

  6. #126
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ти като , че не си чел обявите на пчелната въшка? Целта е да се продава! Дали върши работа? Да му мисли, който плаща.
    Аз това НЕ съм го пробвал,преди 2 години вземах друг тайфун за варовито пило,но го взех заради "страничните ефекти", а именно взривно нарастване на пчелното семейство.
    След като се опитаха да ме убедят по телефона,че от 4 рамки пчели след 2 седмици ще имам корпус пълен с пчели. С моите незначителни познания и тогава по биология на пчелите заключих че няма как да са повече от 8 рамки и то без да умира ни една пчела. "Вземи ,пробвай", вземах пробвах приложих го на група кошери и до тях същите по сила и майки сестри. Правих и снимки след две седмици каквито едните такива и другите, описах в групата резултата, имам право защото съм си платил. Беше ми обяснено ,че "дървото расте нагоре с листата и надолу с корените" от което аз разбрах,че като режеш хляб падат трохи.
    Повтарям става въпрос за друг тайфун, въпросния С не съм пробвал, ще се радвам наистина да работи.
    Дай боже ако някой има реални резултати да сподели
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  7. #127
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    ...Дай боже ако някой има реални резултати да сподели
    Как разсъждавам аз? Понеже съм тъп и прост пчелар, според известното светило ТСЦ, искам да знам дали е регистриран тоя препарат като лекарствено средство разрешено за използване в ЕС.С други думи дали някой си е направил труда да го провери що за чудо е.Хич не ми се ще пробите за безвредност и ефективност да ги правя на мой гъ., пчелин. А и някъде ми се мерна нещо турско та се сетих , че турските еко лентички яко рекламирани като такива, съдържаха ФЛУМЕТРИН. Еко флуметрин???
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #128
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Как разсъждавам аз? Понеже съм тъп и прост пчелар, според известното светило ТСЦ, искам да знам дали е регистриран тоя препарат като лекарствено средство разрешено за използване в ЕС.С други думи дали някой си е направил труда да го провери що за чудо е.Хич не ми се ще пробите за безвредност и ефективност да ги правя на мой гъ., пчелин. А и някъде ми се мерна нещо турско та се сетих , че турските еко лентички яко рекламирани като такива, съдържаха ФЛУМЕТРИН. Еко флуметрин???
    Е, то не се води лекарствен препарат, а добавка, ма бая бюджетна.

  9. #129
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Колеги има си отделна тема.Ай,да си имаме темите...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #130
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Е, то не се води лекарствен препарат, а добавка, ма бая бюджетна.
    Даже не съм сигурен дали не беше ароматизатор за кошер или нещо в тоя ред на мисли.
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

 

 
Страница 13 от 15 ПърваПърва ... 31112131415 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •